Робота Донецьк: - вакансії, Робота в Донецьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці .

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

Вакансії в Донецьку / Вакансії в Донецьку / Вакансії , Донецьк

На 18.01.2019 в нашій базі:  19 вакансій,   4431 резюме

Робота в Донецьку в рубриціНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері в Донецьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «»).


По вашому запиту знайдено: 4755 вакансій
 • Вимоги: повна вища освіта

  Обов'язки: Надання безоплатно екстреної (швидкої) медичної допомоги дорослому на догоспітальному етапі та під час транспортування (госпіталізації) згідно із затвердженими діагностично-лікувальними стандартами. Забезпечення госпіталізації пацієнтів (постраждалих), стан яких потребує екстреної стаціонарної допомоги в закладах ...

 • Вакансія: Лiкар-офтальмолог

  ДЗ "ЦСМД ЗВ МОЗ України"

  Вимоги: повна вища освіта

  Обов'язки: проводити медичні огляди

  Досвід роботи не вимагається, графік роботи: Пн - Чт, переїзд до роботи з м. Києва, проживання на місці роботи та 3-х разове харчування безкоштовні(за рахунок закладу). Зарплата від 8000 грн. + премії.

  ...
 • Требования: Электромеханик по лифтам (Лифтовой аварийной службы) с опытом работы от 1 года, знание релейных СУ, без вредных привычек, ответственный, водительское удостоверение.

  Условия работы: работа посменно - в районе метро Академгородок, Борщаговка, дежурство - с 18.00 до 9.00.

  ...
 • Разыскиваем гениального SMM-фрилансера для страницы на FB

  О нас: реально развивающаяся компания, у которой нет аналогов в Украине.

  Тематика: путешествия и юриспруденция. Тема очень актуальная, поэтому будьте готовы получать хороший отклик у читателей.

  Идеальным кандидатом считаем:


  Пошук роботи в Донецьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Донецьку. Пошук роботи в Донецьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Донецьк і вакансії Донецьку на Jobsite.