Вакансія Майстер манікюру, педикюру, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Майстер манікюру, педикюру (Салон красоты el Studio). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Краса та SPA-послуги / Майстер манікюру, педикюру

На 28.03.2023 в нашій базі:  4 вакансій,   1106 резюме

Вакансія: Майстер манікюру, педикюру (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:21000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Ми працюємо!</strong></p> <p><strong>Бомбосховище двері-в-двері біля салону.<br /></strong></p> <p><strong>Виплата з/п день-в-день.<br /></strong></p> <p><strong>Ми допомагаємо ЗСУ, ТрО та волонтерам.<br /></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>Салон краси el Studio шукає майстра манікюру/педикюру в дружню команду.</p> <p><strong>Обов'язки основні:</strong></p> <ul><li>манікюр педикюр;</li><li>покриття гель-лаком;</li><li>апаратні техніки (бажано).</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидатів:</strong></p> <ul><li>вміння працювати з клієнтом;</li><li>чесність та відповідальність;</li><li>акуратність, пунктуальність;</li><li>комунікабельність та ввічливість.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li><li>своєчасна заробітна плата;</li><li>гідна заробітна плата (ставка +%+% продажів);</li><li>великий потік людей;</li><li>робота на якісних матеріалах салону;</li></ul><p>А також:</p> <ul><li>доброзичливий колектив;</li><li>можливість навчання та розвитку;</li><li>розуміє керівництво.</li></ul><p><strong>Локація 1:</strong> м. Київ, М. Мінська, вул. Маршала Тимошенко</p> <ul><li>салон знаходиться на Оболоні у фасаді елітного житлового будинку по вул. Маршала Тимошенка;</li><li>метро Мінська - 1 хвилина;</li><li>салон після ремонту; велике світле приміщення;</li><li>кондиціонер, опалення, вентиляція;</li><li>окрема кухня та сан. вузол;</li><li>шафка на ключі для кожного майстра;</li><li>поряд є зручне паркування, кав'ярня, магазин.</li></ul><p><strong>Локація 2:</strong> м. Київ, М. Героїв Дніпра, вул. Героїв Дніпра (поряд із метро)</p> <ul><li>в окремому павільйоні у хорошому прохідному місці з великим потоком людей;</li><li>метро Героїв Дніпра - 1 хвилина;</li><li>кондиціонер, опалення;</li><li>поряд є зручне паркування, кав'ярня, магазин.</li></ul><p>Запис на співбесіду за телефоном, вказаним у вакансії.</p> <p>На співбесіду обов'язково мати із собою заточений інструмент та санітарну книжку.</p> <p>el-studio.in.ua</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Майстер Манікюра і педікюра Іванова Наталія Миколаївн... договірна
Администратор салона Альгаер Оксана Валентинов... 8000 грн.
Перукар (універсал) PROMOua 12000 грн.
Перукар Сіденко Л.М. договірна
Перукар Де краса 20000 грн.
Адміністратор салону краси Де краса 10000 грн.
Майстер манікюру Де краса 18000 грн.
Парикмахер (Центр) Салон парикмахерская «Чуд... 10000 грн.
Перукар Вінницький обласний центр... 6800 грн.
Перукар Вінницький обласний центр... 9000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: