Вакансія Молодший інспектор, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Молодший інспектор (Чортківська установа виконання покарань №26). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Охорона, безпека / Молодший інспектор

На 09.12.2019 в нашій базі:  20 вакансій,   3653 резюме

Вакансія: Молодший інспектор (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Чортків
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


Требования: Чортківська установа виконання покарань (№26) запрошує для проходження служби на посадах молодших інспекторів відділу режиму і охорони осіб чоловічої статі по охороні та нагляду за ув’язненими та засудженими, які утримуються в установі.

Основними вимогами до вакантних посад є: проходження служби в ЗСУ ( або без проходження служби в ЗСУ по сімейних обставинах), вік від 18 до 50 років, добрий стан здоров’я, відсутність судимостей кандидата, позитивні характеристики по місцю навчання, служби та проживання.

Особам, які проходять службу в УВП надається 30-ти денна оплачувана відпустка, термін якої збільшується в залежності від збільшення вислуги років та отримують матеріальну допомогу на оздоровлення. Працівники мають право вступити на навчання до вищих навчальних закладів ДПтС України; більш ранній, у порівнянні з цивільним населенням, вихід на пенсію та інші соціальні гарантії передбачені Законом України «Про Національну поліцію».

Детальну інформацію можна отримати за тел. ..70. (відділ кадрів), моб. ..26, ..43 або безпосередньо звернутись по адресу: вул. Л. Укра- їнки, 3, м.Чортків, з 8.00 до 17.00 годин.Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Монтажник по установке и обслуживанию систем видеонаблюдения Diskont place 10000 грн.
Охранник ТзОВ Кон-Лекс 7000 грн.
Охранник Государственная служба ох... 15000 грн.
Охранник вахта ООО ,,Кевлар Групп,, 13500 грн.
Охранник вахта ПП ,,Спiльник плюс,, 13500 грн.
Військова служба за контрактом Управління державної охор... 14500 грн.
Оператор пульта охраны Group 1 договірна
Охранник Сакура М 4 13000 грн.
Охранник СБ ГАРАНТ ГРУП 9000 грн.
Охранник- дворник Автокооператив "Воздухофл... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: