Вакансія Завідувач науково-дослідного відділу в музеї, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Завідувач науково-дослідного відділу в музеї (Музей театрального, музичного та кіномистецтва ). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Наука, освіта, переклади / Завідувач науково-дослідного відділу в музеї

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Завідувач науково-дослідного відділу в музеї (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ЗАВІДУВАЧ науково-дослідного відділу</strong></p> <p><strong><strong>Кваліфікаційні вимоги.</strong></strong></p> <ul><li><strong><strong></strong></strong>Повна вища освіта (мистецтвознавство, історія, культурологія, музеєзнавство). </li><li>Стаж музейної роботи на посадах керівників нижчого рівня (сектору, відділу): для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.<strong></strong></li><li>впевнений користувач ПК (Додатки Google, MC Office); знайомство з автоматизованими системами обліку;</li><li>наявність наукових праць, наукового ступеня та знання англійської буде перевагою.</li></ul><p><strong></strong><strong>Завдання та обов’язки.</strong> Здійснює наукове керівництво відділом, проводить наукові дослідження і розроблення складних і відповідальних тем. Організовує збирання наукової інформації за темою, проводить аналіз, теоретичне узагальнення наукових даних, результатів експериментів і обстежень. Перевіряє правильність результатів, отриманих працюючими під його керівництвом. Бере участь у підвищенні кваліфікації працівників. Проводить екскурсії і читає лекції згідно із встановленими нормами. Забезпечує раціональну розстановку працівників відділу. Сприяє розвитку творчої ініціативи працівників і підвищенню їх кваліфікації. Контролює дотримання працівниками відділу правил й норм охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту й правил внутрішнього трудового розпорядку.</p> <p><strong>Повинен знати:</strong> чинне законодавство в галузі культури; нормативні й керівні матеріали з питань музейної роботи; основи музеєзнавства; методику проведення екскурсійно-лекційної роботи та інших науково-освітніх заходів; тематику експозицій музею, тематику екскурсій, лекцій; передовий досвід науково-освітньої роботи вітчизняних і зарубіжних музеїв; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.</p> <p><strong>Особисті якості:</strong></p> <ul><li>комунікабельність;</li><li>креативність;</li><li>вмотивованість, відповідальність та зацікавленість в музейній роботі.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування</li><li>на період випробувального терміну — зарплата 7460 грн., в подальшому — за результатами роботи</li></ul><p>Резюме надсилати на /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 15600 грн.
Няня для дівчинки 3 роки на вихідні дні, м. Позняки Агентство домашнего персо... 13600 грн.
Репетитор, преподаватель английского языка Иванова Наталия 1 грн.
Няня зі знанням анг. мови, 14/14 з проживанням, с.Требухів Дом счастья 48000 грн.
Няня- гувернантка для дівчинки 7 років, 7/7 з проживання, м.... Агентство домашнего персо... 27000 грн.
Няня для дитини 2,4 роки, 3 рази в тиждень, Святошинський ра... Дом счастья 27000 грн.
Вихователь, вчитель дошкільної підготовки Центр розвитку «Діалог» 12000 грн.
Викладач англійської мови Школа англійської мови At... 10000 грн.
Викладач англійської мови OneFunEnglish 35000 грн.
Няня для немовляти 8 місяців, 6/1 або накопичувальні вихідні... Дом счастья 42000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: