Вакансія Мастер маникюра и педикюра, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Мастер маникюра и педикюра (Евсеева Ирина Николаевна). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Краса та SPA-послуги / Мастер маникюра и педикюра

На 02.12.2022 в нашій базі:  7 вакансій,   1076 резюме

Вакансія: Мастер маникюра и педикюра (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:7000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>До команди VIDANA beauty STUDIO запрошуємо майстрів:</p> <p>- <strong>Нігтьового сервісу</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>- Ви хочете працювати саме майстром, а не об'єднувати у собі 100 500 посад, працюючи «сам на себе»?</p> <p>- Ви втомилися від постійного пошуку клієнтів, від необхідності займатися замість улюбленої справи: маркетингом, постачанням, менеджментом, клінінгом тощо?</p> <p>- Ви хочете просто виконувати свою улюблену роботу та отримувати за неї гідну оплату?</p> <p></p> <p><strong>Тоді вам треба до нас!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Що ми від вас обов'язково чекаємо:</strong></p> <p>- Володіння техніками апаратного манікюру та педикюру на професійному рівні</p> <p>- Висока якість</p> <p>- володіння різними техніками дизайну</p> <p>- Вміння працювати за заданими стандартами та регламентами</p> <p>- Продуктивність та вміння виконувати манікюр/педикюр з однотонним покриттям – за 1-1.20 год, з дизайном до 2 години.</p> <p>- Уважність до деталей</p> <p>- Висока працездатність</p> <p>- Стильні роботи</p> <p>- Розвиток</p> <p></p> <p><strong>Переваги співпраці з нами:</strong></p> <p>- Стабільно високий дохід, який залежить лише від вашої продуктивності</p> <p>- Затишна Студія у центрі Харкова</p> <p>- Комфортна робота на матеріалах Преміум-класу</p> <p>- Дружня обстановка</p> <p>- Оформлення за Договором<br /></p> <p>- випробувальний термін всього 1 місяць</p> <p>- Кар'єрний ріст</p> <p></p> <p><strong>Якщо вам все сподобалося, то:</strong></p> <p>- Відгукніться на вакансію, надіславши фото своїх робіт у наш телеграм (див.контактний номер телефону)</p> <p>- Заповніть невелику анкету</p> <p>- Виконайте тестове завдання</p> <p>- Пройдіть фінальне інтерв'ю із керівником Студії</p> <p>- Приступайте до роботи</p> <p></p> <p><strong>Бажаємо успіхів!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Мастер по лечению волос (Кератин, Ботокс) Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Парикмахер Cалон красоты «Azgard» договірна
Парикмахер в салон красоты Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Мастер ногтевого сервиса Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Парикмахер Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Мастер маникюра Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Парикмахер Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Мастер по ресницам Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Бровист Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.
Лешмейкер Cалон красоты «Azgard» 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: