Вакансія Слюсар механо-складальних робіт, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Слюсар механо-складальних робіт (Рекрутингова компанія «НЛК»). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Слюсар механо-складальних робіт

На 28.03.2023 в нашій базі:  4 вакансій,   1106 резюме

Вакансія: Слюсар механо-складальних робіт (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наша рекрутингова компанія проводить набір працівників на стабільне підприємство, яке постійно розвивається, має 25-річний досвід розробки та серійного виробництва широкого спектру якісного обладнання для реалізації зв’язку.</p> <p>Компанія займає одне з перших місць на ринку систем оповіщення людей про небезпеку.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Наразі шукаємо на підприємство слюсаря механо-складальних робіт </strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вид робіт:</strong></p> <ul><li>механічна обробка металевих виробів та корпусних деталей</li></ul><p><strong>Кого очікуємо на вакансії?</strong></p> <p>Очікуємо тих, кому потрібна стабільність у робочому місці, своєчасна гарантована виплата заробітної плати (офіційно) та офіційне оформлення на роботу згідно Трудового Кодексу України.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року</li><li>бажання працювати</li><li>без шкідливих звичок</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>стабільна робота</li><li>своєчасна виплата заробітної плати</li><li>оформлення по Трудовому Кодексу на постійну роботу графік роботи: 5/2 з 8:00 до 16:30</li><li>комфортні умови праці робота у дружньому колективі професіоналів</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальниця-швачка Эней Плюс 14000 грн.
Слюсар ремонтник Олимп-2008 15000 грн.
Слюсар-ремонтник Олимп-2008 15000 грн.
Робітниця Олимп-2008 13000 грн.
Ливарник Олимп-2008 20000 грн.
Налагоджувальник ТПА Олимп-2008 25000 грн.
Зварювальник (аргонодугове зварювання) ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 25000 грн.
Різнороб-слюсар ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 20000 грн.
Електрозварник ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 25000 грн.
Зубний технік Стоматологічна клініка "Д... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: