Вакансія Менеджер-перекладач з англійської мови, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер-перекладач з англійської мови (EduStream). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер-перекладач з англійської мови

На 03.10.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1150 резюме

Вакансія: Менеджер-перекладач з англійської мови (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>У команду відділу підтримки клієнтів потрібен співробітник для роботи з англомовними замовниками.</p> <p><strong>Обов’язкові вимоги:</strong></p> <ul><li>високий рівень розмовної англійської мови</li><li>комунікабельність, клієнтоорієнтованість</li><li>адекватність/серйозний підхід до роботи</li><li>бажання та можливість працювати віддалено за чітким позмінним графіком</li></ul><p><strong>Технічні вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність робочого місця з комп’ютером ізольованого від сторонніх шумів</li><li>стабільне Інтернет-з'єднання</li><li>гарнітура (мікрофон, навушники) для якісного зв’язку</li><li>MS Office</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>спілкування з англомовними клієнтами: по телефону, live chat, e-mail, адмінка</li><li>консультування клієнтів англійською мовою, націлене на продаж</li><li>супровід клієнтів на всіх етапах надання послуг</li></ul><ul><li>докладніше на співбесіді</li></ul><p><strong>Графік роботи 3/2:</strong> робочі зміни постійно чергуються, без прив’язки до днів тижня: денна, вечірня, нічна зміни і далі 2 вихідних. У середньому 18 робочих змін на місяць.</p> <p><strong>Робочі години змін:</strong></p> <ul><li>денна зміна — з 7:00 до 15:30</li><li>вечірня зміна — з 15:00 до 23:30</li><li>нічна зміна — з 23:00 до 7:30</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>довгострокова віддалена зайнятість</li><li>оплата у 1й місяць $550, у 2й $625 і з 3го близко $700−800 на місяць</li><li>виплати два рази на місяць у USD</li><li>оплачувана відпустка 4 тижня (влітку та взимку по два тижні)</li><li>навчання та підтримка в роботі</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Асистент вчителя СЗШ № 95 8000 грн.
Няня (Іспанія) Connect Abroad Corporatio... 13360 грн.
Няня (Норвегія) Connect Abroad Corporatio... 22300 грн.
Няня (Австрія) Connect Abroad Corporatio... 18020 грн.
Няня (Данія) Connect Abroad Corporatio... 25200 грн.
Вчитель англійської у Таїланді Connect Abroad Corporatio... 52300 грн.
Вчитель англійської мови у В'єтнамі Connect Abroad Corporatio... 51240 грн.
Няня (США) Connect Abroad Corporatio... 32500 грн.
Вчитель англійської мови ФОП Воржева І. 10000 грн.
Перекладач англійської, спеціаліст з локалізації ігор (фріла... Бюро технических переводо... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: