Вакансія Медична сестра (постова), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Медична сестра (постова) (Медичний Центр MedOffice Group). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Медицина, фармацевтика / Медична сестра (постова)

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Медична сестра (постова) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:додатковий заробіток

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Медичний центр «Medoffice Group»</strong></p> <p> Приватна клініка в Голосіївському районі м. Київ, яка працює більш ніж за 20 напрямками обслуговування пацієнтів. Оснащена самим сучасним діагностичним обладнанням, а власна операційна та команда унікальних лікарів дозволяє проводити операції різної складності безпосередньо в медичному центрі.</p> <p>Запрошуємо на роботу <br /></p> <p><br /><strong>Постову медичну сестру<br /></strong><strong>На неповну зайнятість<br />Оплата одразу по факту роботи<br /></strong><strong>Графік роботи узгоджується<br /></strong><strong></strong><br /><strong>Наступні вимоги:</strong><br /></p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді <br /></li><li>Високий рівень комунікабельності</li><li>Стресостійкість, вміння працювати з людьми</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong><br /></p> <ul><li>Стабільну оплату праці</li><li>Безпечне та комфортне робоче місце</li><li>Зручний графік роботи</li><li>Допомогу в адаптації у перші дні роботи</li><li>Бонуси за ефективну роботу</li><li>Дружній колектив</li></ul><p><strong>Для уточнення інформації телефонуйте з 10:00 до 17:00. Пн-пт.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Асистент стоматолога «Пальміра Дент» договірна
Асистент стоматолога Люмі-Дент, ТОВ 25000 грн.
Стоматолог - ортодонт Люмі-Дент, ТОВ договірна
Дитячий стоматолог-терапевт Люмі-Дент, ТОВ договірна
Реабилитолог,специалист по физической реабилитации Центр доктора Бубновского... договірна
Лікар загальної практики Міська поліклініка № 3 20000 грн.
Ассистент физического терапевта ФЛП Милютина Н. договірна
Медична сестра (постова) Медичний Центр MedOffice ... договірна
Физический терапевт ФЛП Милютина Н. 30000 грн.
Эрготерапевт ФЛП Милютина Н. 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: