Вакансія Тренер дитячого фітнесу, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Тренер дитячого фітнесу (Білецька Юлія Іванівна). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Туризм та спорт / Тренер дитячого фітнесу

На 27.05.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   891 резюме

Вакансія: Тренер дитячого фітнесу (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:6000 грн
  • Місто:Софіївська Борщагівка
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги, побажання:</strong> </p> <p></p> <p dir="ltr">Ти прагнеш знайти роботу в компанії, яка має цінності та постійно розвивається?</p> <p dir="ltr">Ти бажаєш проводити свої дні в команді людей, що піклується про майбутнє наших дітей?</p> <p dir="ltr">Тоді ми чекаємо на тебе. Бо ми, садок, в пошуках кандидата на посаду «тренер з дитячого фітнесу».</p> <p dir="ltr"><strong><br /></strong></p> <p dir="ltr"><strong>Якщо ти вмієш:</strong></p> <p dir="ltr">? працювати з дітьми від 1,5року</p> <p dir="ltr">? проводити тренування з дитячого фітнесу</p> <p dir="ltr">? маєш досвід роботи з дітьми</p> <p dir="ltr">? володієш тренерськими навиками </p> <p dir="ltr">? маєш медичну (інструктор з ЛФК, реабілітолог) або педагогічну освіту або відповідну кваліфікацію для проведення занять з дитячого спорту</p> <p dir="ltr">? студент медичного закладу відповідного профілю</p> <p dir="ltr"><strong><br /></strong></p> <p dir="ltr"><strong>тоді ми маємо для тебе пропозицію</strong></p> <p dir="ltr">? 4годинний робочий графік (можемо обговорити бажаний графік) 2 рази на тиждень</p> <p dir="ltr">? робота часткова</p> <p dir="ltr">? робота в команді<br /></p> <p dir="ltr">? стабільна ЗП, що виплачується 2чі на міс.</p> <p dir="ltr">? робочий графік за домовленістю в часовому проміжку роботи садка з 8:00 до 19:00<br /></p> <p dir="ltr">? заробітна плата від 6 000 грн/міс (залежно від кількості груп та рівня спеціалізації тренера)</p> <p dir="ltr"><strong><br /></strong></p> <p dir="ltr"><strong>Якщо ти</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">відповідальна/ний</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">володієш українською мовою</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">бажаєш себе спробувати (раді студентам)</p></li></ul><p dir="ltr">тоді чекаємо на тебе.</p> <p dir="ltr"><br /></p> <p dir="ltr">Ми знаходимося за адресою,<strong> с.Софіївська Борщагівка</strong>, поруч з ЖК Софія Резіденс та ЖК Щасливе.</p> <p dir="ltr">За детальною інформацією звертайтеся за наступним номером телефону ...97, Юлія (спілкування через Whats Up, Viber, Telegram)<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Туризм та спорт»:Вакансія Компанія Зарплата
Інструктор з танців / Dance Instructor на круїзні лайнери MS... World of Seamen Group 74000 грн.
Аніматор у міні-клаб на круїзний лайнер MSC World of Seamen Group 40000 грн.
Ресепшіоніст зі знанням англійської та німецької на круїзні ... World of Seamen Group 90000 грн.
Охоронець / Security Guard на круїзні лайнери World of Seamen Group 92000 грн.
Інструктор мотузкового парку Тролейно-мотузковий парк ... 15000 грн.
Адміністратор у спортклуб та танцювальну студію. м. Мінська OAZiS 20000 грн.
Кухар-універсал Оаза, спортивно-туристичн... 27000 грн.
Покоївка Оаза, спортивно-туристичн... 24000 грн.
Помічник кухаря Оаза, спортивно-туристичн... 27000 грн.
Менеджер з продажу туристичних послуг Аккорд-тур договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: