Вакансія Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном) (Ювілс). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії HR, управління персоналом / Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном)

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Менеджер з підбору персоналу (працевлаштування за кордоном) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Кам'янське (Кам'янськ. гр. Кам'янськ. р-н. Дніпропетровська обл.)
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Міжнародна компанія-провайдер аутсорсингу, яка займається підбором персоналу, відкриває конкурс на посаду Менеджера з  підбору персоналу  <strong>(</strong><strong>офіс</strong><strong>).</strong></p> <p>Саме тут ти зможеш реалізовувати свої цілі по розвитку.</p> <p><strong>Що потрібно буде виконувати:</strong></p> <ul><li>Складання та розміщення вакансій на веб-платформах;</li><li>Організація та проведення співбесід з кандидатами на відповідні вакансії в компанії;</li><li>Оцінка кандидатів та прийняття рішення щодо їхньої відповідності вимогам вакансії та компанії в цілому;</li><li>Взаємодія з кандидатами з питань оформлення, збору документів,  відстеження статусу ,надання зворотного зв’язку на всіх етапах працевлаштуання;</li><li>Ведення СРМ системи, робота з базою даних кандидатів, складання звітів.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата: </strong></p> <ul><li>Обов’язково досвід роботи на посаді рекрутера, або в сфері продажу, страхування, турзму – від 1 року;</li><li>Досвід роботи із сайтами для пошуку кандидатів за кордоном — буде перевагою!</li><li>Відмінні комунікативні навички для ефективної взаємодії з кандидатами та колегами;</li><li>Організована людина, яка вміє керувати часом для ефективної роботи з безліччю вакансій та кандидатів;</li><li>Впевнений користувач MS Office, Excel.</li></ul><p><strong>Наші умови:</strong></p> <ul><li>Заробітна плата на яку ти можеш вплинути своєю якісною роботою. Вона складається зі ставки  10 000 грн + бонусної частини;</li><li>Зручний графік роботи: 09:30 — 18:00, понеділок-п'ятниця;</li><li>Офіційне працевлаштування та повний соціальний захист; </li><li>Підтримку з боку досвідченої команди та можливості для професійного та особистісного зростання;</li><li>Роботу з цікавими проектами та задачами;</li><li>Крутий, молодий, позитивний, дружній колектив.</li></ul><p><strong>Якщо ви готові до нових викликів і хочете стати частиною динамічної команди,</strong><strong> - чекаємо на Ваше резюме</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Старший інспектор з кадрів РадиоБенд Александра Фоки... 4195 грн.
HR-менеджер ТОВ Колео 20000 грн.
Інженер з охорони праці БВК (№99) 11000 грн.
Офіс-менеджер ТОВ «Пегас» 20000 грн.
Помічник рекрутера ТОВ Преміум Дизайн 15000 грн.
Асистент керівника відділу гуртового та середнього збуту ТОВ Преміум Дизайн 18000 грн.
Помічник для адміністративно-кадрової роботи ФОП Таран Т. Н. договірна
Рекрутер на проєкт (дистанційно) Національна мережа магази... договірна
HR-менеджер SuperFlower 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: