Вакансія Юрист тендерного відділу, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Юрист тендерного відділу (ФО Грізлі). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Юриспруденція, право / Юрист тендерного відділу

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Юрист тендерного відділу (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У зв’язку з розвитком компанії ТОВ Грізлі, запрошуємо на роботу <strong>Юриста тендерного відділу</strong></p> <p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи з договорами;</li><li>досвід роботи в АМКУ буде перевагою;</li><li>досвід в державних аудитах (бажано);</li><li>практичний досвід в адвокатській діяльності (бажано);</li><li>використання причинно-наслідкового зв’язку в роботі;</li><li>високі аналітичні та організаційні навички.</li></ul><p><strong>Посадові обов’язки:</strong></p> <ul><li>підготовка договорів на послуги охорони;</li><li>аналіз проектів договорів Замовників, внесення правок та пропозицій, їх узгодження;</li><li>укладення договорів, контрактів, відповідно до тендерної документації;</li><li>підготовка додаткових угод;</li><li>ведення реєстру та архіву договорів;</li><li>написання скарг до АМКУ щодо тендерної документації;</li><li>аналіз практики та написання скарг до АМКУ на результати кваліфікації;</li><li>написання запитів, листів до органів державної влади;</li><li>моніторинг законодавчих змін, що стосуються сфери публічних закупівель;</li><li>взаємодія з контрагентами; робота в СRM.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Графік роботи: Пн-Пт, 09:00−18:00</li></ul><p><strong>Приєднуйтесь до команди та отримай:</strong></p> <ul><li>конкурентоспроможну заробітну плату залежно від досвіду та кваліфікації;</li><li>можливість професійного та кар'єрного росту;</li><li>роботу в команді;</li><li>комфортний офіс.</li></ul><p><strong>Чекаємо на ваше резюме!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Юриспруденція, право»:Вакансія Компанія Зарплата
Секретар судового засідання Шевченківський районний с... договірна
Юрист ДП «Інформаційне агентств... 25000 грн.
Адміністратор відділу реєстрації та паспортизації Департамент надання адмін... 13000 грн.
Помічник менеджера ЗЕД Рекрутинговая компания «V... 25000 грн.
Юрист Котлотех 18000 грн.
Помічник з кадрової роботи Київський національний ак... 14000 грн.
Помічник керівника Мелешко Р. Б. 15000 грн.
Юрист державний виконавець Лівобережний відділ держа... 8000 грн.
Юрист в стартап Marselmilk договірна
Секретар судового засідання Довгинцівський районний с... 6700 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: