Вакансія Рекрутер/Помічник рекрутера, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Рекрутер/Помічник рекрутера (KDA Group, компания). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії HR, управління персоналом / Рекрутер/Помічник рекрутера

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Рекрутер/Помічник рекрутера (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Умови роботи</strong></p> <ul><li><strong>Офіційне працевлаштування</strong></li><li>Своєчасна виплата заробітної плати (двічі на місяць) </li><li>Корпоративний мобільний зв’язок</li><li>Навчання та професійний розвиток</li><li>Оплачувані відпустки та лікарняні</li><li>Офіс обладнаний генераторами та Starlink</li><li>Мотивація та винагорода:</li><li><strong>ЗП — фіксована частина за результатами співбесіди до 15000 грн ставка</strong></li><li><strong>Бонуси за закриті вакансії за виконання KPI до 3000 грн премія</strong></li><li>Фіксований бюджет на навчання</li><li>Welcome pack для комфортного старту роботи</li></ul><p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>Проведення первінної оцінки по телефону (масовий підбір)</li><li>Узгодження співбесід з досвідченими рекрутерами та керівниками</li><li>Своєчасне надання зворотного зв’язку кандидатам</li><li>Контроль проходження випробувального терміну</li><li>Ведення бази кандидатів</li><li>Регулярна звітність</li></ul><p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Досвід роботи рекрутером від +-0.5 року;</li><li>Успішний досвід закриття вакансій буде плюсом;</li><li>Знання різних каналів пошуку кандидатів</li><li>Орієнтація на результат</li></ul><p><strong>Додаткова інформація:</strong></p> <ul><li>Випробувальний термін від 1-го до 3-х місяців;</li><li>Робочий графік — повна зайнятість;</li></ul><p><strong>Якщо попередньо зацікавило — надсилайте, будь-ласка, Ваше актуальне резюме тут або на Viber</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Старший інспектор з кадрів РадиоБенд Александра Фоки... 4195 грн.
HR-менеджер ТОВ Колео 20000 грн.
Інженер з охорони праці БВК (№99) 11000 грн.
Офіс-менеджер ТОВ «Пегас» 20000 грн.
Помічник рекрутера ТОВ Преміум Дизайн 15000 грн.
Асистент керівника відділу гуртового та середнього збуту ТОВ Преміум Дизайн 18000 грн.
Помічник для адміністративно-кадрової роботи ФОП Таран Т. Н. договірна
Рекрутер на проєкт (дистанційно) Національна мережа магази... договірна
HR-менеджер SuperFlower 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: