Вакансія Системний адміністратор, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Системний адміністратор (Рамедас Україна). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор

На 24.06.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   893 резюме

Вакансія: Системний адміністратор (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Наша компанія РАМЕДАС УКРАЇНА </strong><strong>шукає системного адміністоратора у місті Рівне.</strong></p> <p><strong> До ключових завдань системного адміністратора ми відносимо :</strong></p> <ul><li>1С: (адміністрування,) та електронний документообіг (адміністраування);</li><li>Відеонагляд (налаштування, вирішення проблем);</li><li>Настройка офісної орг. техніки;</li><li>Налаштування серверів;</li><li>Налаштування та обслуговування торгового обладнання.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній позиції не менше 2 років;</li><li>Наявність фахової освіти;</li><li>Вміння працювати в команді та вирішувати конфліктні ситуації;</li><li>Високий рівень комунікативних навичок.</li></ul><p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Роботу в стабільній та перспективній компанії з високими стандартами роботи у офісі м.Рівне;</li><li>Корпоративний культурний клімат та дружню атмосферу в колективі;</li><li>Конкурентну заробітну плату та соціальні гарантії;</li><li>Можливість професійного та кар'єрного розвитку;</li></ul><p>Якщо Ви маєте досвід роботи на аналогічній посаді та бажаєте працювати в успішній компанії з гарними перспективами, надсилайте своє резюме нам на електронну пошту:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Тестувальник ПЗ BeAbleAgency 25000 грн.
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Бізнес-аналітик СП Оптима Фарм договірна
Менеджер з продажу (English) Titan Solutions 40000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Системний адміністратор, програміст 1С Plamet договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: