Вакансія Агент з нерухомості, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Агент з нерухомості (Estate Invest). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Нерухомість та страхування / Агент з нерухомості

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Агент з нерухомості (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Estate Invest в пошуках агента з оренди нерухомості!</p> <p>Ми на ринку нерухомості з 2013 року і встигли стати ТОП-інвестиційним агентством повного циклу у Харкові, відкрити офіси у Києві, Аланії, Стамбулі та Дубай.</p> <p>Наша експертність підтверджується тим, що ми займаємося не лише послугами оренди та продажу, а розробляємо дизайн проєкти та займаємось управлінням нерухомістю в цілому.</p> <p>Ми стабільні тому, що середній термін роботи співробітника в нашій компанії — 5 років і наші експерти з нами більше 9 років. А отже, ми шукаємо людину, яка націлена на довготривалу співпрацю.</p> <p><strong>Ти наш ідеальний кандидат, якщо:</strong></p> <ul><li>проживаєш в Києві;</li><li>маєш досвід роботи у продажах від 1 року;</li><li>маєш високі комунікативні навички та вмієш вести переговори;</li><li>орієнтований на результат, а не на час роботи;</li><li>не обмежуєшся щомісячною зарплатою;</li><li>проактивний та готовий навчатись новому;</li><li>приймаєш виклики і націлений на результат.</li></ul><p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>найвищий % від комісійних на ринку Києва;</li><li>сучасний офіс у центрі зі всіма зручностями для клієнтів та співробітників;</li><li>доступ до бази гарячих та холодних клієнтів;</li><li>сучасні інструменти роботи;</li><li>доступ до актуальних баз об'єктів нерухомості;</li><li>безкоштовне розміщення ваших об'єктів на ТОП порталах;</li><li>сучасну систему навчання та наставництва;</li><li>послуги штатного юриста;</li><li>професійне та особистісне зростання;</li><li>прозору систему мотивації та преміювання;</li><li>роботу без вигорання.</li></ul><p>Дізнайся про нас докладніше:</p> <p>Наш сайт: ei.kiev.ua/</p> <p>Instagram: instagram.com/estate_invest/</p> <p>Facebook: facebook.com/EstateInvestKiev</p> <p>Чекаю саме на твоє резюме!</p> <p>t.me/Tani_HR</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Експерт, менеджер з нерухомості The Capital 35000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Офіс-менеджер АН Алмаз 5000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: