Вакансія Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу , Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу (Метраж ). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Нерухомість та страхування / Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу

На 24.06.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   893 резюме

Вакансія: Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>Агенція елітної нерухомості «Метраж» у пошуку відповідального, дуже активного та цілеспрямованого співробітника, який допоможе нам у досягненні наших амбітних цілей. Якщо в цих словах ти впізнав себе, значить тобі точно до нас!</strong> </strong><strong>Ти нам підходиш, якщо ти:</strong></p> <ul><li>активний та життєрадісний;</li><li>комунікабельний, організований та відповідальний;</li><li>тобі цікавий розвиток та навчання;</li><li>хочеш бути частиною дружньої, успішної команди;</li><li>вільно володієш сучасними месенджерами (Viber, Telegram, Facebook);</li><li>хочеш і вмієш працювати на результат.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>прийом телефонних дзвінків, прийом клієнтів,</li><li>оформлення документів,</li></ul><ul><li>збір та аналіз інформації про ринок нерухомості,</li></ul><ul><li>організація перегляду об‘єктів,</li></ul><ul><li>ведення переговорів з клієнтами,</li></ul><ul><li>участь в процесі укладення угод з продажу нерухомості.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо</strong> конкурентну заробітну плату та можливість кар'єрного росту</p> <p><strong>Як і де ми працюємо?</strong></p> <ul><li><strong>графік роботи 5/2 </strong>9.00−18.00;</li><li><strong>робота в офісі у самому центрі Києва, в 5 хвилинах від м. Печерська</strong></li><li>для тебе в нас вже підготовлено комфортне робоче місце із сучасною технікою та корпоративним зв’язком;</li><li>приємна робоча обстановка в офісі з гарячою кавою, теплим чаєм та смачним печивом гарантовані)</li></ul><p>Більш детальну інформацію про вакансію ти можеш дізнатися за телефоном:</p> <p>Телефонуйте т.... Лілія</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Ріелтор стажер Агенство нерухомості «Шля... 15000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості Агенція нерухомості «ВНУк... 50000 грн.
Менеджер з нерухомості Агенство нерухомості «Шля... 30000 грн.
Фінансовий консультант Гордієнко Юрій Петрович 40000 грн.
Офіс-менеджер АН Алмаз 4000 грн.
Агент з нерухомості «Lagom real estate» договірна
Менеджер з продажу нерухомості «La Vida» 30000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості - ріелтор (Салтівка) Салтівське агентство неру... 50000 грн.
Менеджер з продажу нерухомості, рієлтор АН Олімп 20000 грн.
Спеціаліст по роботі з клієнтами (нерухомість) Салтівка Салтівське агентство неру... 50000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: