Вакансія SMM-менеджер (Amazon), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота SMM-менеджер (Amazon) (AmzProfessional ). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії IT, WEB фахівці / SMM-менеджер (Amazon)

На 24.06.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   893 резюме

Вакансія: SMM-менеджер (Amazon) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ми — українська прогресивна компанія, яка займається роздрібним e-commerce бізнесом на маркетплейсі Amazon. Наша компанія масштабується зі швидкістю світла і ми завжди знаходимося у пошуку енергійних, націлених на результат та готових заробляти разом з нами фахівців.</p> <p>Наразі шукаємо в свою команду енергійного та креативного <strong>SMM-менеджера.</strong></p> <p><strong>Що буде входити в твої обов’язки:</strong></p> <ul><li>Розробка маркетингових стратегій та тактик для просування товарів у соціальних мережах;</li><li>Робота над просуванням брендів;</li><li>Здійснення роботи з іноземними блогерами у таких соціальних мережах, як Instagram, Tik-Tok;</li><li>Робота з Telegram-каналами;</li><li>Здійснення роботи з приведення нового трафіку;</li><li>Збільшення обсягу продажу за допомогою соціальних мереж;</li><li>Розробка ідей для контенту та їх реалізація;</li><li>Робота зі звітною документацією.</li></ul><p><strong>Ти наш кандидат, якщо:</strong></p> <ul><li>Володієш <strong>англійською мовою</strong> та маєш досвід створення контенту англійською мовою (буде плюсом);</li><li>Маєш <strong>досвід роботи</strong> на посаді SMM, маркетолога або бренд-менеджера (досвід з Amazon буде плюсом);</li><li>Креативно та з відповідальністю підходиш до вирішення завдань, не боїшся нових викликів;</li><li>Націлений на особистий розвиток та розвиток компанії;</li><li>Маєш <strong>досвід роботи з американськими блогерами (буде плюсом, але не обов’язково), з Telegram-каналами, ТІк-Ток та Instagram</strong>;</li><li>Володієш навичками роботи з Photoshop.</li></ul><p><strong>Що ти отримаєш:</strong></p> <ul><li>Віддалену робота у режимі full-time;</li><li>Працюємо за time-tracker, тому ти матимеш змогу самостійно впливати на свій дохід;</li><li>Конкурентоспроможну заробітну плату;</li><li>Роботу у крутому колективі з цікавими ідеями;</li><li>Професійний розвиток та нові цікаві професійні виклики.</li></ul><p>Для узгодження кандидатури на дану позицію треба виконати <strong>тестове завдання</strong>. Тому, якщо готовий зростати та розвиватися разом з нами, то скоріш відправляй своє резюме. В супровідному листі пиши «Готовий виконати тестове завдання» та лінк на свій телеграм. Можливо ти саме той, кого ми шукаємо!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Тестувальник ПЗ BeAbleAgency 25000 грн.
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Бізнес-аналітик СП Оптима Фарм договірна
Менеджер з продажу (English) Titan Solutions 40000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Системний адміністратор, програміст 1С Plamet договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: