Вакансія Перукар-колорист, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Перукар-колорист (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Дизайн, творчість / Перукар-колорист

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Перукар-колорист (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТЕРМІНОВО! ЄвроПерукарня в ТЦ "CLEVER" шукає <br /></strong></p> <p><strong>Перукаря-колориста.</strong></p> <p><strong>ЄвроПерукарня це:</strong></p> <p>- професійна та дружня команда;</p> <p>- виключно якісні сертифіковані матеріали та продукція</p> <p>- це зростаючий потік Клієнтів — постійних та нових.</p> <p>- клієнторієнтованість у діях та словах;</p> <p>- професійність у роботі з Клієнтами та відношенні до колег;</p> <p>- командна робота та взаємопідтримка;</p> <p>- постійний розвиток та відслідковуваня трендових тенденцій у beaty-сфері!</p> <p><strong>Ми пропонуєм:</strong></p> <p>- Графік роботи з 9:00 до 20:00, 2/2, або зручний графік саме для тебе;</p> <p>- Стабільна заробітна плата - 50 % від стрижкок щоденно;</p> <p>- Забезпечення якісними матеріалами для роботи;</p> <p>- Повністю облаштоване робоче місце;</p> <p>- Приємна і затишна атмосфера в салоні;</p> <p>- Підтримка в навчанні та підвищенні кваліфікації.</p> <p><strong>Від Вас чекаємо:</strong></p> <p>Досвід роботи від 1 року;</p> <p>Вміння робити жіночі, чоловічі, дитячі стрижки;</p> <p>Знання та навички в сфері колористики, вміння робити як прості, так і складні фарбування.</p> <p>Навички укладки, доглядових процедур для волосся будуть перевагою.</p> <p>Знання санітарних норм і правил гігієни та наявність своїх інструментів;</p> <p>Бажання розвиватись, зацікавленість у вивченні останніх тенденцій в області колористики;</p> <p>Відповідальність, порядність, вміння працювати в команді.</p> <p>Важливо! Заробітна плата оговорюється на співбесіді (в оголошенні вказано середню цифру).</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номером 0992558826 Алла</strong></p> <p><strong>Чекаємо лише на тебе!</strong></p> <p><strong>Місце роботи: - м. Київ. Метро Харківська. ТЦ "CLEVER" М.Бажана. 40.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник флориста Flora vip Lux 15000 грн.
Дизайнер-архітектор Roomy Design 16000 грн.
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 8697 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Звукорежиссер 1категорії РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру другої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 7464 грн.
Помічник керівника художнього РадиоБенд Александра Фоки... 8679 грн.
Артист оркестру першої категорії (перкусія) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: