Вакансія Касир-оцінювач в ломбард, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Касир-оцінювач в ломбард (Кит-групп). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Банківська справа, ломбарди / Касир-оцінювач в ломбард

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Касир-оцінювач в ломбард (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія <strong>«KИТ Груп»</strong> — лідер на ринку фінансових послуг з розвиненою міжнародною мережею валюто-обмінних пунктів та ломбардів. Компанія успішно та динамічно розвивалася до початку війни, а зараз активно відновлює свою роботу та збільшує обсяги операцій.</p> <p>Сайти нашої компанії: <strong>kitgroup.ua/</strong> та <strong>kit-lombard.in.ua/</strong></p> <p>Запрошуємо до своєї команди <strong>касирів-оцінювачів у ломбардні відділення (Рогань, Салтівка, ХТЗ, Одеська).</strong></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Надання консультацій клієнтам щодо умов отримання кредитів;</li></ul><ul><li>Видача кредитів під заставу дорогоцінних виробів із золота та срібла, побутової та будівельної техніки та інших цінностей (годинники, велосипеди тощо);</li></ul><ul><li>Оцінка виробів, укладання договорів;</li></ul><ul><li>Робота з касою, ведення касової документації;</li></ul><ul><li>Робота з програмою 1С.</li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи в ломбардах (буде перевагою), але можливо і без досвіду — всьому навчимо;</li></ul><ul><li>Впевнений користувач ПК,</li></ul><ul><li>Навички роботи в 1С;</li></ul><ul><li>Знання касової дисципліни;</li></ul><ul><li>Особистісні якості: чесність, уважність, відповідальність, здатність швидко навчатися.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>Місцезнаходження відділень: ХТЗ, Одеська, Рогань, Салтівка (Барабашова, Героїв праці);</li></ul><ul><li>Гнучкий графік роботи: 08:00—17:00 або 09:00—18:00;</li></ul><ul><li>Високий рівень заробітної плати (гарантовано мінімум 10000−12000 грн./міс, з преміями 15000−18000грн./міс.);</li></ul><ul><li>Стабільна і своєчасна оплата праці 2 рази на місяць;</li></ul><ul><li>Комфортне місце роботи;</li></ul><ul><li>Лояльне керівництво;</li></ul><ul><li>Офіційне оформлення з першого дня, після проходження стажування;</li></ul><ul><li>Соціальний пакет (оплата лікарняних, відпусток).</li></ul><p>Якщо Вам потрібна стабільна робота, телефонуйте нам прямо зараз!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Інкасатор Кит-групп 25000 грн.
Касир-оцінювач в ломбард Кит-групп 15000 грн.
Касир у пункт обміну валют (Салтівка) Кит-групп 15000 грн.
Інкасатор-водій автотранспортних засобів АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Казначей Кит-групп договірна
Менеджер зі страхування Страхова компанія «ГРАВЕ ... договірна
Менеджер по роботі з клієнтами, касир-оцінювач в ломбард, пр... Ломбард «Перший» договірна
Економіст в банк АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: