Вакансія Майстер манікюру та педикюру, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Майстер манікюру та педикюру (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Дизайн, творчість / Майстер манікюру та педикюру

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Майстер манікюру та педикюру (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong>ЕвроПерукарня в ТЦ Clever М.Харківська в пошуку <strong><br /></strong></p> <p><strong>Майстра манікюру та педикюру. </strong><strong><br /></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>У нас багато молодих, платоспроможних клієнтів.</strong></p> <p><strong>Чому варто обрати нас. <br /></strong><strong>Бо ЕвроПерукарня це:</strong><br /><br />- професійна та дружня команда;<br />- професійне обладнання<br />- виключно якісні сертифіковані матеріали та продукція<br />- це зростаючий потік Клієнтів — постійних та нових.<br />- клієнторієнтованість у діях та словах;<br />- професійність у роботі з Клієнтами та відношенні до колег;<br />- командна робота та взаємопідтримка;<br />- постійний розвиток та відслідковування трендових тенденцій у beaty-сфері!<strong><br /><br />Ми пропонуєм:</strong><br /><br />- Графік роботи з 10.00 до 20.00, 2/2, або інші варіанти;<br />- Адекватна загрузка клієнтами (при вартості послуг комплексного манікюру 480,00грн та вартості послуги комплексного педикюру 600,00грн);<br />- Стабільна заробітна плата з преміями і бонусами;<br />- Забезпечення якісними матеріалами для роботи: гель лаки, бази, гелі, одноразові набори пилочок, перчатки, всі матеріали для обробки інструментів;<br />- Повністю облаштоване робоче місце: стіл, фрезер LED -лампа;<br />- Приємна і затишна атмосфера в салоні;<br />- Підтримка в навчанні та підвищенні кваліфікації.<strong><br /><br />Від Вас чекаємо:</strong><br /><br />Досвід роботи від 1 року;<br />Вміння виконувати класичний, комбінований та апаратний види манікюру;<br />Вміння виконувати комбінований та апаратний види педикюру;<br />Володіння техніками покриття гель лаком;<br />Володіння навиками моделювання (нарощення) нігтів гелем та вміння робити дизайни буде перевагою;<br />Знання санітарних норм і правил гігієни та наявність декількох наборів інструментів;<br />Бажання розвиватись, зацікавленість у вивченні останніх тенденцій в області нігтьової естетитки;<br />Відповідальність, порядність, вміння працювати в команді.<strong><br /><br />Важливо! Заробітна плата оговорюється на співбесіді (в оголошенні вказано середню цифру).<br /><br />Салон знаходиться за адресою: м. Київ, пр.Бажана 40, біля KFC, Рошен, Территорія мінімальних цін, Конфіскат</strong></p> <p><strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник флориста Flora vip Lux 15000 грн.
Дизайнер-архітектор Roomy Design 16000 грн.
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 8697 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Звукорежиссер 1категорії РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру другої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 7464 грн.
Помічник керівника художнього РадиоБенд Александра Фоки... 8679 грн.
Артист оркестру першої категорії (перкусія) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: