Вакансія Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто (PPGroup). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Логістика, доставка, склад / Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:250000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Допомагаємо оформити та отримати мультивізу Канади:</p> <p>Оцінка шансів на отримання візи</p> <p>Підготовка пакету документів</p> <p>Консультація та повний супровід</p> <p>Визначення успішної стратегії подання</p> <p>Обґрунтування тісних зв'язків із країною проживання</p> <p>Заповнення анкети</p> <p>Оформлення додаткових документів</p> <p>Допомога в оплаті консульського збору</p> <p>Призначення зручної дати здачі біометрії та подачі паспорта</p> <p>Призначення зручної дати співбесіди у консульстві</p> <p>Відстеження та повідомлення про просування справи та можливість отримання паспорта з консульства</p> <p>Подальший супровід і допомога в перельоті, поселенні і якщо потрібно працевлаштування та легалізація.</p> <p>Ви вже у Канаді?</p> <p>За туристичною візою?</p> <p>Бажаєте отримати робочу візу Канади замість туристичної та залишитися легально працювати та жити в Канаді?</p> <p>Наша компанія допоможе вам зробити це абсолютно легально та офіційно, недорого та всього за пару днів!</p> <p>Все, що вам необхідно це зв'язатися з нами, заповнити резюме та надати скани свого закордонного паспорта з тур візою Канади та наші фахівці допоможуть вам з переоформленням на робочу візу під конкретний робочий контракт.</p> <p></p> <p>Допомагаємо з жітлом та з відкриттям віз та отриманням дозволу на роботу.</p> <p></p> <p>+48 575 598 498</p> (Viber, WhatsApp, Telegram)<br /><p></p> <p>Оформлення платне.</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій ФОП Білоіван О.О. 20000 грн.
Комірник Трепелец О.Н. договірна
Вантажник «Підліток» договірна
Вантажник складу Євроізол 14500 грн.
Оператор 1c Трепелец О.Н. 15000 грн.
Водій-міжнародник (категорії СЕ) ТОВ «СП Евротрейд» 65000 грн.
Водитель Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водій асенізатора Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: