Вакансія Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто (PPGroup). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Логістика, доставка, склад / Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто

На 27.05.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   891 резюме

Вакансія: Працівник складу (вантажник, сортування, упаковка) у Торонто (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:250000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Допомагаємо оформити та отримати мультивізу Канади:</p> <p>Оцінка шансів на отримання візи</p> <p>Підготовка пакету документів</p> <p>Консультація та повний супровід</p> <p>Визначення успішної стратегії подання</p> <p>Обґрунтування тісних зв'язків із країною проживання</p> <p>Заповнення анкети</p> <p>Оформлення додаткових документів</p> <p>Допомога в оплаті консульського збору</p> <p>Призначення зручної дати здачі біометрії та подачі паспорта</p> <p>Призначення зручної дати співбесіди у консульстві</p> <p>Відстеження та повідомлення про просування справи та можливість отримання паспорта з консульства</p> <p>Подальший супровід і допомога в перельоті, поселенні і якщо потрібно працевлаштування та легалізація.</p> <p>Ви вже у Канаді?</p> <p>За туристичною візою?</p> <p>Бажаєте отримати робочу візу Канади замість туристичної та залишитися легально працювати та жити в Канаді?</p> <p>Наша компанія допоможе вам зробити це абсолютно легально та офіційно, недорого та всього за пару днів!</p> <p>Все, що вам необхідно це зв'язатися з нами, заповнити резюме та надати скани свого закордонного паспорта з тур візою Канади та наші фахівці допоможуть вам з переоформленням на робочу візу під конкретний робочий контракт.</p> <p></p> <p>Допомагаємо з жітлом та з відкриттям віз та отриманням дозволу на роботу.</p> <p></p> <p>+40-73-974-7998</p> <p> (Viber, WhatsApp, Telegram)<br /></p> <p></p> <p>Оформлення платне.</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій категорії C Олімп Групп 50000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: