Вакансія Юрист у сфері екології (викиди), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Юрист у сфері екології (викиди) (НПЧП «Пласт»). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Юриспруденція, право / Юрист у сфері екології (викиди)

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Юрист у сфері екології (викиди) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:разова робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: потрібен юрист з питань екології (викиди)</p> <p>Вакансія: Юрист у сфері екології (викиди)</p> <p>Ми, компанія "Пласт, НПЧП", шукаємо висококваліфікованого юриста з досвідом у сфері екології, зокрема викидів. Ваша робота буде спрямована на забезпечення дотримання екологічних норм та стандартів у діяльності компанії.</p> <p>Основні обов'язки:</p> <p>1. Проведення аналізу та оцінки впливу діяльності компанії на навколишнє середовище, зокрема на викиди шкідливих речовин.</p> <p>2. Подання та захист інтересів підприємства у суді з питань екології</p> <p>3. Ведення переговорів з екологічними органами та представниками громадських організацій щодо вирішення питань, пов'язаних з викидами.</p> <p>4. Підготовка та подання звітності про викиди та відповідні ліцензії та дозволи.</p> <p>5. Співпраця з іншими відділами компанії для забезпечення дотримання екологічних стандартів.</p> <p>Вимоги:</p> <p>1. Вища юридична освіта.</p> <p>2. Досвід роботи юристом у сфері екології протягом не менше 5 років.</p> <p>3. Глибоке розуміння екологічних норм та стандартів.</p> <p>4. Вміння проводити аналітичні дослідження та розробляти ефективні екологічні програми.</p> <p>5. Відмінні комунікативні навички та вміння вести переговори з екологічними органами та громадськими організаціями.</p> <p>6. Вміння працювати в команді та виконувати завдання в обумовлений термін.</p> <p>Ми пропонуємо конкурентну заробітну плату, можливості для професійного розвитку та зростання, а також дружній та сприятливий колектив. Якщо ви маєте відповідні навички та досвід і бажаєте приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме. Ми раді вітати нових талановитих фахівців у нашій компанії!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Юриспруденція, право»:Вакансія Компанія Зарплата
Секретар судового засідання Шевченківський районний с... договірна
Юрист ДП «Інформаційне агентств... 25000 грн.
Адміністратор відділу реєстрації та паспортизації Департамент надання адмін... 13000 грн.
Помічник менеджера ЗЕД Рекрутинговая компания «V... 25000 грн.
Юрист Котлотех 18000 грн.
Помічник з кадрової роботи Київський національний ак... 14000 грн.
Помічник керівника Мелешко Р. Б. 15000 грн.
Юрист державний виконавець Лівобережний відділ держа... 8000 грн.
Юрист в стартап Marselmilk договірна
Секретар судового засідання Довгинцівський районний с... 6700 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: