Вакансія Вантажник-двірник в ресторан, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Вантажник-двірник в ресторан (Первак). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Логістика, доставка, склад / Вантажник-двірник в ресторан

На 13.07.2024 в нашій базі:  0 вакансій,   896 резюме

Вакансія: Вантажник-двірник в ресторан (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:600 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторан в центрі Києва терміново шукає відповідальну людину на посаду<br /><strong>Вантажник-двірник у ресторан</strong></p> <p><strong>вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи не менше 1 міс.;</li><li>відповідальність;</li><li>відсутність шкідливих звичек.</li><li>спритність</li></ul><p><strong>Умови працевлаштування:</strong></p> <ul><li>зручне Розташування біля метро (в 5 хв. пішки від м. Льва Толстого або м. Палац Спорту)</li><li>своєчасну + смачні обіди та вечері</li><li>графік<strong> тиждень через тиждень (понеділок - п'ятниця з 8 до 18:00 за 600 грн.; субота і неділя з 8 до 13:00 за 300 грн.). Як варіант, розглянемо повний місяць на одного.</strong></li><li><strong>ставка 600 за повний робочий день. 300 грн. за половину дня (робота лише двірника). </strong>Виплати відбуваються два рази на місяць.</li><li><strong>комплексні обід та вечеря.</strong></li></ul><p><strong>обов'язки:</strong></p> <ul><li>Виконувати підсобні та Допоміжні роботи з вивантаження, навантаження, переміщення вантажів вручну або Із ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ малої механізації (вантажник); Найбільша загрузка вантажника по понеділках, середах, п'ятницях після обіду.</li><li>Проводити прибирання прилеглої території ресторану до Відкриття; підтрімуваті постійну чистоту территории, вивозити сміття (двірник)</li></ul><p>Співбесіда буде проходити за адресою <strong>ул.Рогнедінская, 2. Ресторан «Первак». </strong>Будні з 12.00 до 17.00</p> <p>Людей, що страждають на алкоголізм просимо не турбувати.</p> <p>Додаткова інформація: 234-43-94, 235-09-52 (вас просять телефонувати з 11.00 до 18.00)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водитель со своим авто от 1т. СПД Заец В.В. договірна
Водій зі своїм авто Такси «Авангард» 15000 грн.
Водій з авто ,реєстрація в таксі Такси «Авангард» 16000 грн.
Водії на КАМАЗ (з причепом) права кат СЕ ТОВ "АР БОРИСПІЛЬ" договірна
Водії на КАМАЗ (з причепом) права кат СЕ ТОВ "АР БОРИСПІЛЬ" договірна
Водитель кат. "СЕ" ПТП «Еvrozernovoz» 45000 грн.
Вантажник на кухню Вінницький обласний центр... 13000 грн.
Начальник відділу поштового зв'язку Вінницький обласний центр... 8100 грн.
Вантажник Вінницький обласний центр... 10100 грн.
Вантажник складу Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: