Вакансія Інженер АСУ ТП (до Хорватії), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Інженер АСУ ТП (до Хорватії) («Глобал Стіл Інжинірінг»). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Інженер АСУ ТП (до Хорватії)

На 03.12.2023 в нашій базі:  2 вакансій,   863 резюме

Вакансія: Інженер АСУ ТП (до Хорватії) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:90000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>«GSE» — європейська компанія, що спеціалізується на пуско-наладці, програмуванні та підтримці автоматизації виробничих процесів на промислових та автомобільних підприємствах. Шукаємо на постійну роботу спеціалістів АСУ ТП до Хорватії.</p> <p></p> <p><strong>Своєму новому Колезі ми пропонуємо:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>високу заробітну плату (договірна), виплата 2 рази на місяць;</li></ul><ul><li><strong>НАДАЄМО ТА ОПЛАЧУЄМО ЖИТЛО, ОПЛАЧУЄМО ПРОЇЗД (можна переїхати разом з родиною)</strong>;</li></ul><ul><li>допомогу та підтримку з боку професійних колег;</li></ul><ul><li>професійний розвиток, роботу на європейських об`єктах;</li></ul><ul><li>дружній, позитивний колектив.</li></ul><p><strong>Необхідні навички:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>Знання англійської мови (розмовна), вітається знання німецької мови;</li><li>Досвід роботи інженером АСУ ТП на промислових об`єктах від 2-х років;</li><li>Досвід роботи з контролерами Siemens, Tia Portal, Schneider.<br /></li></ul><p><strong>Посадові обов’язки:</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <ul><li>Пуско-налагодження, програмування контролерів на європейських об`єктах.</li></ul><p>Наші контакти: .... (є Telegram)</p> <p>Надсилайте Ваше резюме на електронну адресу:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Робітник складу дерев'яної тари по вул. Бутлерова Лисбуд, ООО 15000 грн.
Кухар МегаМаркет супермаркет договірна
Повар МегаМаркет супермаркет договірна
Водій на вантажне авто, мікроавтобус в Київ (житло) ТОВ «Гранат» 15000 грн.
Водій на вантажне авто, мікроавтобус в Київ (житло) ТОВ «Гранат» 15000 грн.
Різноробочий ТД "ВЕЛЕС" 15000 грн.
Різноробочий ТД "ВЕЛЕС" 15000 грн.
Різноробочий в Київ (житло) ТД "ВЕЛЕС" 15000 грн.
Різноробочий в Київ (житло) ТД "ВЕЛЕС" 15000 грн.
Різноробочий в Київ (житло) ТД "ВЕЛЕС" 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: