Вакансія Таємний покупець, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Таємний покупець (MS Shopping). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Офісний персонал / Таємний покупець

На 27.05.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   891 резюме

Вакансія: Таємний покупець (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія MS Shopping запрошує до співпраці Таємних покупців </p> <p><strong>Також є перевірки для батьків з дітьми</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>високий рівень відповідальності</li><li>швидке навчання</li><li>наявність доступу до інтернету</li><li>наявність звукозаписуючого пристрою (телефон або диктофон)</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li><strong>Графік роботи: </strong>вільний, можливість поєднувати з основним місцем роботи</li></ul><ul><li><strong>Оплата: </strong>одразу після перевірки Вашої звітної анкети. Ви самостійно вибираєте, скільки хочете заробити. Оплачується кожен здійсненний Вами візит окремо. Чим більше візитів Ви зробите, тим більше ви заробите.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Оцінка якості обслуговування співробітників, магазинів, кафе, ресторанів, медичних закладів і т. інш.</li><li>Заповнення звітної анкети в електронному вигляді (не пізніше наступного дня після здійснення візиту)</li></ul><p>Пишіть Viber (вказуйте будь-ласка одразу в якому місті Ви зараз знаходитесь, де Ви зараз працюєте чи працювали останнім часом). </p> <p>Звертатись можна у будь-який день та час, але відповісти зможемо Пн. - Пт. 10.00-18.00.</p> <p>УВАГА! Якщо ви написали на вайбер і вам не одразу відповіли просимо віднестись до цього з розумінням. Вам обов’язково нададуть відповідь. </p> <p>Дуже вдячні заздалегідь за розуміння.</p> <p>Пишіть, дуже чекаємо саме на Вас.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 25000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 35000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Менеджери з роботи з кліентом ТОВ Спецгідротранс 15000 грн.
Помічник адміністратора у студію Original Spirit UA 19000 грн.
Охоронник АТ"Інвестсінтез" 800 грн.
Прибиральниця ТОВ"К.М. ГРУП" 14000 грн.
Фінансовий менеджер ТОВ «Адверс» 25000 грн.
Помічник керівника OneFunEnglish 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: