Вакансія Менеджер з продажу, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер з продажу (Сімпатік Груп). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

Вакансія: Менеджер з продажу (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:14000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія «СІМПАТІК ГРУП»</strong> — торговий холдинг, виготовляє власну продукцію для дому, здоров’я, по догляду за собою. Сімпатік Груп працює на ринку України вже більше 19 років, з 2015 року всі наші товари мають міжнародний сертифікат якості ISO. В зв`язку з розширенням штату шукаємо нових амбіційних співробітників.</p> <p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Неповний робочий день 6−7 годин/день, 5/2(гнучкий графік);</li></ul><ul><li>Оплачувану перерву;</li></ul><ul><li>Стабільну та прозору зарплату (погодинна оплата+ премії);</li></ul><ul><li>Навчання за рахунок компанії (готові взяти без досвіду);</li></ul><ul><li>Можливість кар?єрного росту для кожного співробітника;</li></ul><ul><li>Дистанційний формат роботи (лише на території України);</li></ul><ul><li>Участь в корпоративній культурі компанії.</li></ul><p><strong>Обов?язки майбутнього оператора:</strong><strong><br /></strong></p> <ul><li>Приймати/здійснювати дзвінки по клієнтській базі компанії;</li></ul><ul><li>Консультувати клієнтів по акціям та товарам (розмови по скриптам);</li></ul><ul><li>Продаж та оформлення замовленнь (товари повсякденного використання);</li></ul><p><strong>Що потрібно, щоб працювати з нами:</strong></p> <ul><li>ПК або ноутбук з ОС Windows (бажано 10)</li></ul><ul><li>Оперативну пам’ять не менше 2 Gb. Бажано, 4 Gb.</li></ul><ul><li>Кабельний інтернет (не WiFi) швидкість не менше 30 Мб.</li></ul><ul><li>Публічну («Статична») IP-адресу від провайдера обов’язково (коли зовнішня і внутрішня айпі адреса ідентичні)</li></ul><ul><li>Гарнітура (бажано USB).</li></ul><p><strong>Якщо маєш бажання розвиватись та працювати, звертайся за контактом!</strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-касир ЧП Кимлик В. 30000 грн.
Продавец-кассир ЧП Кимлик В. 30000 грн.
Кассир-продавец ЧП Кимлик В. 30000 грн.
Бьюті-консультант ООО РУШ договірна
Касир ООО РУШ договірна
Консультант з краси ООО РУШ договірна
Флорист Мережа магазинів квітів т... 800 грн.
Адміністратор магазину Малишев Андрій Олегович 30000 грн.
Оператор замовлень Малишев Андрій Олегович 25000 грн.
Продавець-консультант Малишев Андрій Олегович 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: