Вакансія Оператор контакт-центру (дистанційно), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Оператор контакт-центру (дистанційно) (Сімпатік Груп). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Оператор контакт-центру (дистанційно)

На 27.05.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   891 резюме

Вакансія: Оператор контакт-центру (дистанційно) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Сімпатік Груп Холдинг</strong> — сучасна компанія, що успішно розвивається вже більше 19 років в сфері дистанційно-каталогової торгівлі. Виготовляємо товари для дому, краси та здоров’я. Наша мета — якісні та доступні товари для наших клієнтів та комфортні умови для співробітників.</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Гнучкий графік роботи по 6 годин на день (в діапазоні з 8−00 до 20−00), 5 днів робочих та 2 «плаваючих» вихідних ;</li><li>Оплачувану перерву;</li><li>Стабільну виплату заробітної плати;</li><li>Навчання за рахунок компанії;</li><li>Можливість офіційного працевлаштування;</li><li>Дистанційну роботу з будь-якого міста України;</li><li>Кар'єрний зріст;</li><li>Дружній колектив.</li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>Приймати/ здійснювати дзвінки;</li><li>Вносити інформацію до програм;</li><li>Консультувати клієнтів, надавати інформацію по продуктам та послугам компанії;</li><li>Продаж товарів повсякденного використання;</li></ul><p><strong>Є бажання стати частиною нашої команди? Тоді перевір свою технічну можливість працювати у нас:</strong></p> <ul><li>ПК або ноутбук з ОС Windows, (бажано Windows 10)</li><li>Кабельний інтернет (не WiFi), статистичку («Білу») IP-адресу від провайдера</li><li>Гарнітура (USB)</li></ul><p>Запрошуємо до нашої команди!</p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець-касир ЧП Кимлик В. 30000 грн.
Продавец-кассир ЧП Кимлик В. 30000 грн.
Кассир-продавец ЧП Кимлик В. 30000 грн.
Бьюті-консультант ООО РУШ договірна
Касир ООО РУШ договірна
Консультант з краси ООО РУШ договірна
Флорист Мережа магазинів квітів т... 800 грн.
Адміністратор магазину Малишев Андрій Олегович 30000 грн.
Оператор замовлень Малишев Андрій Олегович 25000 грн.
Продавець-консультант Малишев Андрій Олегович 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: