Вакансія Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто (PPGroup). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Транспорт, автосервіс / Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Водій-дальнобійник (трак драйвер) у Торонто (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:260000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Потрібні власники-дальнобійники (трак драйвер)</p> <p>Умови: проходження співбесіди з роботодавцем англійською/французькою мовою (гарантовано отримання робочої візи якщо пройшла співбесіда), приїзд за робочою візою (допомагаємо з оформленням), (допомагаємо з квитками), ми зустрічаємо в аеропорту, веземо та поселяємося, допомагаємо облаштуватись.</p> <p>На роботу оформляємо офіційно, за спеціальною програмою – через рік, після закінчення контракту, працівник отримує ПМЖ Канади! Знання мови бажано (уміння зрозуміти та порозумітися). Через 3 місяці з початку роботи (буває і раніше), працівник може офіційно забрати свою сім'ю до себе, через рік, сім'я отримує ПМЖ Канади разом з працівником! Через рік, отримавши ПМП, працівник може переїхати в будь-яке місто Канади і влаштуватися на будь-яку іншу роботу. З ПМП Канади він зароблятиме більше.</p> <p>Підготовка документів перед від'їздом до Канади триває 4-5 місяців. Гарантія отримання ПМП Канади за програмою 100%! Це відомо вже одразу після співбесіди!<br /><br /></p> <p></p> <p>Допомагаємо з жітлом та відкриттям віз та отриманням дозволу на роботу.</p> <p>Оформлення платне.<br />P.S. Надаємо послуги по зустрічі в аеропорту та трансфер по Канаді.<br />Також допомагаємо з орендою автомобіля (carsharing).<br /></p> <p></p> <p>+48 575 598 498</p> (Viber, WhatsApp)<p></p> <p></p> <p></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій ФОП Білоіван О.О. 20000 грн.
Водитель-международник, дальнобойщик, водитель грузовика ФЛП Шелест О.А. договірна
Водій-міжнародник (категорії СЕ) ТОВ «СП Евротрейд» 65000 грн.
Водитель Парадiз ТОВ 22000 грн.
Автомаляр Парадiз ТОВ договірна
Водій асенізатора Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Водій хлібного авто ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Водій кат С ЭКО СИТИ договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: