Вакансія Менеджер в виконавчий відділ, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер в виконавчий відділ (Dipservis). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер в виконавчий відділ

На 03.10.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1150 резюме

Вакансія: Менеджер в виконавчий відділ (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p dir="ltr">Ми – компанія «Dipservis», професійно надаємо інформаційно-консультаційні послуги для студентів. Посідаємо лідерські позиції в Україні у своїй ніші. Працюємо офіційно понад 14 років!<br /><br /></p> <p dir="ltr">У зв'язку з розширенням потоку замовлень запрошуємо до нашої дружньої та професійної команди Менеджера по роботі з виконавцями.</p> <p dir="ltr">Це чудова нагода для старту твоєї кар'єри!</p> <p dir="ltr"></p> <p></p> <p dir="ltr">Ти наш кандидат, якщо:</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Комунікабельність – твоє друге «Я»</p> <p dir="ltr">З грамотністю письма та мови у тебе ніколи не виникало складнощів</p> <p dir="ltr">Відповідальність, старанність, робота на результат - тобі не порожні слова</p> <p dir="ltr">Посидючий і уважний до деталей</p> <p dir="ltr">Хочеш вчитися та постійно розвиватися</p> <p dir="ltr"></p> <p>У нас ти будеш:</p> <p></p> <p dir="ltr">працювати з вже наявною базою виконавців</p> <p dir="ltr">розподіляти замовлення серед виконавців</p> <p dir="ltr">контролювати терміни виконання</p> <p dir="ltr">додавати до бази нових виконавців</p> <p dir="ltr">вести звітність</p> <p dir="ltr">курирувати роботу коректорів</p> <p dir="ltr">Ми можемо запропонувати тобі:<br />Зарплату 8 000 - 20000 (залежить від досвіду та навичок)</p> <p dir="ltr">Зрозумілу та прозору систему бонусів та премій</p> <p dir="ltr">Стабільна виплата зарплати 2 рази на місяць</p> <p dir="ltr">Підтримку колег та навчання всім процесам</p> <p dir="ltr">П'ятиденний робочий тиждень з 09.00 до 18.00 + чергова субота з 10.00 до 15:00 через тиждень</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Асистент вчителя СЗШ № 95 8000 грн.
Няня (Іспанія) Connect Abroad Corporatio... 13360 грн.
Няня (Норвегія) Connect Abroad Corporatio... 22300 грн.
Няня (Австрія) Connect Abroad Corporatio... 18020 грн.
Няня (Данія) Connect Abroad Corporatio... 25200 грн.
Вчитель англійської у Таїланді Connect Abroad Corporatio... 52300 грн.
Вчитель англійської мови у В'єтнамі Connect Abroad Corporatio... 51240 грн.
Няня (США) Connect Abroad Corporatio... 32500 грн.
Вчитель англійської мови ФОП Воржева І. 10000 грн.
Перекладач англійської, спеціаліст з локалізації ігор (фріла... Бюро технических переводо... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: