Вакансія Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами (Dipservis). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Наука, освіта, переклади / Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами

На 27.05.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   891 резюме

Вакансія: Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Ми - компанія «Dipservis», вже більше 14 років надаємо якісну підтримку студентам та пропонуємо професійні інформаційно-консультаційні послуги. Наша успішність підтверджена лідерськими позиціями у даній галузі.</p> <p dir="ltr">У зв’язку зі зростанням обсягів замовлень, шукаємо у свою команду кваліфікованого Менеджера по роботі з виконавцями (авторами). </p> <p dir="ltr"><strong>Обов'язки</strong> </p> <p dir="ltr">- Підбирати виконавця з внутрішньої бази авторів, обговорювати терміни та етапи виконання замовлення по телефону, в чаті, по електронній пошті</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr"> - Контролювати терміни виконання роботи</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">- Залучати нових авторів</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">- Контактувати з виконавцям, що зареєструвались на сайті для подальшої співпраці</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr"> - Заповнювати CRM та відповідні документи для звіту </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">-Брати участь в робочих зустрічах, комунікація з командою </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Віддалена робота</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Графік понеділок — п’ятниця з 09.00 до 18.00 + чергова субота з 10.00 до 15:00 через тиждень</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Заробітна плата: від 15000 до 35 000 грн.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Навчання, допомога у всіх питаннях</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Можливість кар'єрного росту </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вік від 22 років</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Власний ПК, стабільний інтернет і тихе робоче місце</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Базові знання ПК — навички роботи з email, google, мессенджерами</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вища освіта буде значним плюсом</p></li></ul><p>Зацікавлений? Надсилай своє резюме та наш HR сконтактує з тобою на протязі 2 робочих днів </p> <p dir="ltr"></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Педагог дополнительного образования Шварев Олег Григорович договірна
Викладач англійської, німецької мов Афина, учебный центр 21000 грн.
Інструктор з особистої безпеки та безпеки життєдіяльності ООО «Артан Центр» договірна
Репетитор з німецької мови Онлайн школа Shabadoo 20000 грн.
Репетитор з математики Онлайн школа Shabadoo 20000 грн.
Перекладач в бюро перекладів в м. Кривий Ріг Liga Translation agency 18000 грн.
Няня для хлопчика 4 роки, 5х2, Берковці Агентство домашнего персо... 39600 грн.
Гувернантка з вільною англійською мовою, 14х14, Конча-Заспа Агентство домашнего персо... 55500 грн.
Учитель початкових класів Василівський ліцей Вигодя... 15000 грн.
Викладач англійської мови AntiSchool ONLINE 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: