Вакансія Охоронець - Security Guard на суди MSC, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Охоронець - Security Guard на суди MSC (World of Seamen Group). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Охорона, безпека / Охоронець - Security Guard на суди MSC

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Охоронець - Security Guard на суди MSC (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:92000 грн
  • Місто:Швейцарія
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТОВ «WORLD OF SEAMEN GROUP»</strong> працевлаштовує персонал на морські судна компанії MSC</p> <p>Термінові вакансії:</p> <p><strong>Security Guard - небезпечні води HRA, пороми GNV, пасажирські судна MSC Cruises</strong></p> <p><strong>Вік до 50 років</strong>. Чоловіки та жінки.</p> <p>Контракти від 3 до 5 місяців.</p> <p><strong>Зарплати $2500 на місяць + можливе кар'єрне зростання.</strong></p> <p>Медичний страховий поліс.</p> <p>Переліт за рахунок роботодавця.</p> <p>Проживання по дві людини в каюті.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p><strong>Англійська мова – intermediate/upper intermediate.</strong></p> <p><strong>Досвід – служба в армії, досвід роботи у правоохоронних органах, силових відомствах, бойовий досвід.</strong> Морський досвід із супроводу суден — вітається. Гарна фізична підготовка. Відповідальність, готовність працювати у команді.</p> <p><strong>Обов'язки:</strong></p> <p>Забезпечення безпеки на борту суден, членів екіпажу, обладнання та вантажу.</p> <p>Готовність до запобігання будь-яким інцидентам, включаючи терористичні атаки, а також інші насильницькі дії, які можуть вплинути на порядок та безпеку на борту.</p> <p>Завантажте та заповніть анкету з нашого сайту wofsg.com розділ — maritime security та відправте на безкоштовно.</strong></p> <p>Більш детальну інформацію про вакансії, вимоги, обов'язки та зарплату Ви можете переглянути на нашому сайті: <strong>wofsg.com</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» договірна
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 7500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» 7500 грн.
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» договірна
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» договірна
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» договірна
Охоронник ТОВ «Традиції охорони» договірна
Охоронник в Київ ТОВ «Традиції охорони» 9000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: