Вакансія Менеджер з продажу, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер з продажу (Алліс-Трейд). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу

На 13.07.2024 в нашій базі:  0 вакансій,   896 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо в свою команду талановитого та амбітного <strong>менеджера з продажу!</strong></p> <p><strong>АЛЛІС-ТРЕЙД </strong>— компанія, що вже більше <strong>14 років </strong>є провідним постачальником торговельного та холодильного обладнання в Україні. Ми знаємо як створювати комплексні рішення для ритейлу та активно впливаємо на розвиток української економіки.</p> <p><strong>Ми гарантуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату,</li><li>Оплачувані лікарняні та відпустки</li><li>Комплексну систему навчання та адаптації нових працівників</li><li>Можливість професійного розвитку та кар'єрного зростання</li><li>Зручний графік роботи з 8.00 до 17.00, сб., нд. вихідні</li><li>Робота в молодому дружньому колективі</li><li>Повністю укомплектоване робоче місце зі всією необхідною технікою</li><li>Кава, чай в офісі</li></ul><p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>Вміння грамотно спілкуватись та висловлювати власні думки</li><li>Навички продажів та консультування клієнтів</li><li>Впевнений користувач ПК</li><li>Бажання навчатись та заробляти</li></ul><p><strong>Вашими обов’язками будуть:</strong></p> <ul><li>Приймання замовлень від нових та постійних клієнтів</li><li>Підбір і прорахунок обладнання для магазинів</li><li>Розробка схем розташування обладнання</li><li>Проведення переговорів, складання комерційних пропозицій та угод</li><li>Супровід і консультація клієнта на всіх стадіях угод</li></ul><p>Якщо все, що ми написали вище про Вас, тоді швидше надсилайте Ваше <strong>резюме </strong>та станьте частиною нашої команди!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Асистент керівника (дистанційно) Еверест-Тер 8000 грн.
Помічник керівика (дистанційно) Еверест-Тер 12000 грн.
Program Assistant PATH договірна
Адміністратор Интегра, ООО 19380 грн.
Diplomatic Service Assistant in Protocol Section Посольство Японії в Украї... 53000 грн.
Diplomatic Service Assistant in Protocol Section Посольство Японії в Украї... 53000 грн.
Категорійний менеджер Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Оператор пк Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Контент менеджер Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Заступник відділення Вінницький обласний центр... 8000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: