Вакансія Менеджер з продажу, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер з продажу (Алліс-Трейд). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу

На 03.10.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1150 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Запрошуємо в свою команду талановитого та амбітного <strong>менеджера з продажу!</strong></p> <p><strong>АЛЛІС-ТРЕЙД </strong>— компанія, що вже більше <strong>14 років </strong>є провідним постачальником торговельного та холодильного обладнання в Україні. Ми знаємо як створювати комплексні рішення для ритейлу та активно впливаємо на розвиток української економіки.</p> <p><strong>Ми гарантуємо:</strong></p> <ul><li>Конкурентну заробітну плату,</li><li>Оплачувані лікарняні та відпустки</li><li>Комплексну систему навчання та адаптації нових працівників</li><li>Можливість професійного розвитку та кар'єрного зростання</li><li>Зручний графік роботи з 8.00 до 17.00, сб., нд. вихідні</li><li>Робота в молодому дружньому колективі</li><li>Повністю укомплектоване робоче місце зі всією необхідною технікою</li><li>Кава, чай в офісі</li></ul><p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>Вміння грамотно спілкуватись та висловлювати власні думки</li><li>Навички продажів та консультування клієнтів</li><li>Впевнений користувач ПК</li><li>Бажання навчатись та заробляти</li></ul><p><strong>Вашими обов’язками будуть:</strong></p> <ul><li>Приймання замовлень від нових та постійних клієнтів</li><li>Підбір і прорахунок обладнання для магазинів</li><li>Розробка схем розташування обладнання</li><li>Проведення переговорів, складання комерційних пропозицій та угод</li><li>Супровід і консультація клієнта на всіх стадіях угод</li></ul><p>Якщо все, що ми написали вище про Вас, тоді швидше надсилайте Ваше <strong>резюме </strong>та станьте частиною нашої команди!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Офіс-менеджер Лопатко В.А. 8000 грн.
Оператор на склад СПД Спд договірна
Оператор ПК СПД Спд договірна
Бухгалтер СПД Спд договірна
Менеджер по роботі з клієнтами? ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Менеджер по работе с клиентами ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Менеджер по роботі з клієнтами? в Київ ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: