Вакансія Спеціаліст в тендерний відділ, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Спеціаліст в тендерний відділ (ФО Грізлі). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Юриспруденція, право / Спеціаліст в тендерний відділ

На 24.06.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   893 резюме

Вакансія: Спеціаліст в тендерний відділ (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У зв’язку з розвитком компанії ТОВ Грізлі, запрошуємо на роботу <strong>Тендерного спеціаліста</strong></p> <p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи в сфері тендерів від 1 року;</li><li>знання процедур та вимог, пов’язаних з участю у тендерах;</li><li>досвід роботи з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;</li><li>високі аналітичні та організаційні навички.</li></ul><p><strong>Посадові обов’язки:</strong></p> <ul><li>здійснення моніторингу майданчиків на предмет оголошень про державні/комерційні відкриті конкурси, тендери, електронні аукціони з надання охоронних послуг;</li><li>робота з торговими майданчиками — Prozorro та Zakupki.Prom;</li><li>аналіз тендерної документації на предмет можливості участі у тендері;</li><li>написання питань, вимог, скарг до АМКУ щодо тендерної документації;</li><li>підготовка повного пакету документів для участі у тендері (аналіз та вивчення документації, отримання всіх необхідних довідок, витягів, листів, оформлення тендерного забезпечення);</li><li>проведення аукціонів;</li><li>аналіз практики та написання скарг до АМКУ на результати кваліфікації;</li><li>написання запитів, листів до органів моніторингу та фінансового контролю;</li><li>взаємодія з державними органами, в тому числі з метою отримання необхідних для участі в процедурах закупівель документів;</li><li>рішення спірних питань і завдань, пов’язаних із державними закупівлями та в процесі виконання проектів;</li><li>моніторинг законодавчих змін, що стосуються сфери публічних закупівель;</li><li>взаємодія з контрагентами;</li><li>робота в СRM.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Графік роботи: Пн-Пт, 09:00−18:00</li></ul><p><strong>Приєднуйтесь до команди та отримай:</strong></p> <ul><li>конкурентоспроможну заробітну плату залежно від досвіду та кваліфікації;</li><li>можливість професійного та кар'єрного росту;</li><li>роботу в команді;</li><li>комфортний офіс.</li></ul><p><strong>Чекаємо на ваше резюме!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Юриспруденція, право»:Вакансія Компанія Зарплата
Тендерний спеціаліст СП Оптима Фарм договірна
Помічник адвоката Адвокатське Бюро «Євгена ... 12000 грн.
Юрист державний виконавець Лівобережний відділ держа... 10500 грн.
Юрисконсульт Вінницький обласний центр... 15000 грн.
Юрист-помічник адвоката Приватний адвокат Семашко... 7000 грн.
Експерт(-ка) з розробки моделі ринку інтелектуальної власнос... Програма USAID з аграрног... договірна
Юрист Приватне підприємство «Сі... договірна
Автор з написання дипломних, курсових робіт з юридичних дисц... ІК «AstraNET» 18000 грн.
Діловод Оболонська окружна прокур... 10000 грн.
Адвокат ТОВ «Кам'янка-Бузький ком... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: