Вакансія Швачка Швея, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Швачка Швея (Opole Rekrutacja). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

Вакансія: Швачка Швея (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> <strong></strong><strong>Запрошуємо швачок</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p> <strong>Місце роботи</strong> — по Польщі.<br /><strong>Заробітна плата</strong> — на старт від 16 злотих нетто за годину. Є варіанти роботи на акорд.<br /><strong>Робочий графік </strong>— понеділок-субота по 8-12 годин. Від 220 годин в місяць. <br /><strong>Обов'язки</strong> — праця полягає в пошитті різного одягу: дятячого, для дорослих. Також пошиття постілі. Робота на машинках одноголкових та на оверлоках. Пошиття як поопераційне, так і цілого виробу.<br /><strong>Вимоги</strong> — жінки з досвідом мінімум 2 роки, потрібно резюме. Розуміння викройки. Також бажано польська мова на початковому рівні. </p> <p> <strong>Вік</strong> — 20-55 років<br /><strong>Віза</strong> — мінімум 3 місяці біо чи віза<br /><strong>Фірма забезпечує</strong> — житло, робочий одяг та взуття, доїзд до місця праці, проходження медогляду, опіку координатора. Для бажаючих виготовляємо воєвудські зезволеня. Також допомагаємо в отримуванні карт часовего побиту.</p> <p> </p> <p><br /></p> <p><strong>Viber/WhatsApp</strong><br /></p> <p>Вакансії можна подивитися тут: vk.com/work_praca<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка в трикотажний швейний цех Ocharovashka 20000 грн.
Прачка ФОП Кузнецов Г.О. договірна
Прасувальник, прасувальниця Швейный цех на Теремках 10000 грн.
В'язальниця на різні класи машин В'язальне ательє «Віток» договірна
Швачка ФОП Харченко Віталій Олек... договірна
Швея на дому Стоянова Вікторія договірна
Швачка Швейна фабрика «Катріна» договірна
Швачка ТОВ «Юарм Юей» 15000 грн.
Кравець ТОВ «Юарм Юей» договірна
Швачка Автогардероб 18000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: