Вакансія HR для проведення курсів (викладання), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота HR для проведення курсів (викладання) (Тренд навчальна студія). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії HR, управління персоналом / HR для проведення курсів (викладання)

На 04.07.2022 в нашій базі:  5 вакансій,   1000 резюме

Вакансія: HR для проведення курсів (викладання) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:4000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Для проведення курсів "Менеджер з персоналу" запрошуємо HR-ра з досвідом роботи більше 8-ми років. Досвід викладання НЕ обов'язковий.</p> <p>Навантаження періодичне, можна суміщати з основним місцем роботи.</p> <p><strong>Шукаємо фахівця для:</strong></p> <ul><li>проведення навчання - з групою чи індивідуально по курсу<strong> "Менеджер з персоналу"</strong> (програма курсу на сайті навчальної студії Тренд - trend-ua.club/menedzher-z-personalu.html)</li> <li>підготовка методичного матеріалу для занять (для слухачів)</li> </ul><p><strong>Розраховуємо на:</strong></p> <ul><li>Ваш досвід роботи менеджером з персоналу - більше 8-ми років, бажано, досвід управління HR-відділом</li><li>Вашу організованість і відповідальність</li><li>Бажання займатися викладанням</li> <li>Можливість проводити заняття в робочий час 2-3 р\тижд (за необхідності)</li> <li>Навчання проводиться українською мовою</li> </ul><p><strong>Ми пропонуємо</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Проведення занять в офісі навчальної студії Тренд (м.Почайна), а також - на території замовника (в межах Києва) </li><li>Онлайн заняття (по відео-чату)</li> <li>Неповна зайнятість, завантаженість періодична, залежить від кількості заявок</li> <li>Різні графіки занять: робочі та\або вихідні дні.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Рекрутер в IT-компанію (без прив'язки до офісу) Itcapital 15200 грн.
HR-директор (с. Нова Водолага) Рекрутинговое агентство Ф... 30000 грн.
Менеджер по підбору персоналу Луто групп договірна
Recruiter (USA) Atlas Recruiting 16500 грн.
Рекрутер зі знанням румунської мови Hedgehog 16000 грн.
Администратор по персоналу ФОП Петрук Андрій Григоро... 21000 грн.
Бетонщик ООО Простар 90000 грн.
Менеджер по персоналу, Психолог - кадровик Вет Клиника PetService 12300 грн.
Менеджер по персоналу DirectAuto 15000 грн.
Продавець у новий магазин Аврора Мудрак О.О договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: