Вакансія Спеціаліст з транспортно-експедиційних послуг, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Спеціаліст з транспортно-експедиційних послуг (Dealer-Express, компания). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Робота без кваліфікації / Спеціаліст з транспортно-експедиційних послуг

На 01.10.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Спеціаліст з транспортно-експедиційних послуг (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Донецьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Dealer-Express</p> <p>Компанія <strong>Dealer-Express</strong> надає транспортно-експедиційні послуги на території України, та Європи. Компанія має можливість пропонувати оптимальне рішення що до доставляння вантажів та забезпечує стабільність і якість виконання взятих на себе зобов’язань. Розширюючи спектр своєї діяльності, компанія має можливість надавати послуги у галузі інформаційних технологій та продажу автозапчастин і аксесуарів на вантажні авто, причепи та напівпричепи. Компанія постійно зростає і розвивається, розширюючи спектр своїх можливостей, підвищуючи якість сервісу наданих послуг.</p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Досвід залучення нових потенційних клієнтів;</li><li>Досвід роботи з біржовими сайтами;</li><li>Досвід роботи з будь-якими CRM системами;</li></ul><p><strong><strong>Обов’язки</strong> :</strong></p> <ul><li>Пошук необхідного транспорту;</li><li>Супроводження перевезення;</li><li>Погодження умов з клієнтами;</li><li>Укладання договорів;</li><li>Оформлення документів;</li><li>Пошук та залучення партнерів.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо</strong>:</p> <ul><li>Віддалена робота;</li><li>Висока заробітна плата;</li><li>Кар'єрний зріст.</li></ul><p><strong>Підвищення кваліфікації:</strong></p> <ul><li>Обов’язкові курси з логістики та продажу — отримання міжнародних сертифікатів (<strong>Б</strong><strong>езкоштовно);</strong></li><li>Проходження вебінарів та конференцій <strong>(Безкоштовно)</strong>;</li><li>Практичне та теоретичне навчання. <br />www.instagram.com/dealer.express/</li></ul><p><strong>Будь ласка, телефонуйте за цим номером що ви бачите нижче!!!</strong> </p> <p><strong>Будемо раді співпрацювати +380507621473 Руслан</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота без кваліфікації»:Вакансія Компанія Зарплата
Домработница/Домохозяйка Триес и К договірна
Домробітниця/Домогосподарка Триес и К договірна
Приймальник вторинної сировини (житло) Макулатура UA 9000 грн.
Приемщик вторсырья Макулатура UA договірна
Приймальник вторсировини (житло) Макулатура UA договірна
Работник на прием вторсырья Макулатура UA 9000 грн.
Официант One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Офіціант в Київ (житло) One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Офіціант в Київ (житло) One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Офіціант в Київ (житло) One handred Karaoke loung... 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: