Вакансія Комірник-вантажник, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Комірник-вантажник (Алло). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Логістика, доставка, склад / Комірник-вантажник

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Комірник-вантажник (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія Алло запрошує до команди <br /></strong></p> <p><strong>Комірника, приймальника, сканувальника, пакувальника, вантажника</strong></p> <p>Якщо Ти хочеш розвиватися у найкращій Компанії та розуміти всі процеси складської логістики — прямуй до нас!</p> <p>Ми допоможемо Тобі навчитися, досягти найкращих результатів та збільшити Ваш дохід!</p> <p><strong>Ваші обов’язки:</strong></p> <p>Прийом та відбір товару за якістю та кількістю;</p> <p>Робота з ТСД та пакування товару;</p> <p>Сортування та розміщення товару за місцем зберігання;</p> <p>Комплектація замовлень.</p> <p>Робота в обліковій системі складу, печатка стікерів, актів виконаних робіт;</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <p>Роботу в колективі, для якого не має недосяжних завдань;</p> <p>Можливість впливати на свій дохід (ставка+ KPI);</p> <p>Теплий та добре освітлений склад, у кожного співробітника шафа. Душові, їдальня, добрі умови.</p> <p>Графік роботи: 5\2 плаваючий. З 9.00 до 18.00.</p> <p><strong>Проспект Степана Бандери 26.</strong></p> <p><strong>З/П 18000-20000 грн.</strong></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій ФОП Білоіван О.О. 20000 грн.
Комірник Трепелец О.Н. договірна
Вантажник «Підліток» договірна
Вантажник складу Євроізол 14500 грн.
Оператор 1c Трепелец О.Н. 15000 грн.
Водій-міжнародник (категорії СЕ) ТОВ «СП Евротрейд» 65000 грн.
Водитель Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водій асенізатора Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: