Вакансія Технік Механік, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Технік Механік (Opole Rekrutacja). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Технік Механік

На 18.08.2022 в нашій базі:  5 вакансій,   1034 резюме

Вакансія: Технік Механік (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> </p> <p><strong>Запрошуємо механіків на виробництво</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p> </p> <p><strong>Місце роботи</strong> — województwo ma?opolskie oraz wyjazdy po Polsce<br /><strong>Заробітна плата</strong> — 25 злотих нетто. <br /><strong>Робочий графік </strong>— понеділок—п?ятниця, по 8—12 годин. Субота 8 годин. Від 240 годин в місяць.<br /><strong>Обов'язки</strong> — робота на виробництві. Технічне обслуговування виробничого процесу. Забезпечувати правильну експлуатацію, своєчасний, якісний ремонт і технічне обслуговування обладнання. Монтаж та демонтаж обладнання.<br /><strong>Вимоги</strong> — чоловіки з досвідом механіка мінімум 1 рік. Також потрібна польська мова на комунікативному рівні.<br /><strong>Вік</strong> — 20—55 років<br /><strong>Віза</strong> — мінімум 3 місяці біо чи віза<br /><strong>Фірма забезпечує</strong> — житло (300 злотих в місяць), робочий одяг та взуття, доїзд до місця праці, проходження медогляду, опіку координатора. Для бажаючих виготовляємо воєвудські зезволеня. Також допомагаємо в отримуванні карт часовего побиту.</p> <p></p> <p>Viber/WhatsApp<br /></p> <p>Вакансії можна подивитися тут: vk.com/work_praca</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка в трикотажний швейний цех Ocharovashka 20000 грн.
Працівник на завод в Німеччині «Euro Inform» 60000 грн.
Оператор пробовідбору ТОВ «Компанія «Аполон» 8000 грн.
Монтажник на автомобильное производство в Германию Луто групп 55000 грн.
Сортировщик форели в Дании Bakkafrost Fish 114000 грн.
Сортировщик форели в Дании Bakkafrost Fish 114000 грн.
Сортировщик форели в Дании Bakkafrost Fish 114000 грн.
Сортировщик форели в Дании Bakkafrost Fish 114000 грн.
Сортировщик форели в Дании Bakkafrost Fish 114000 грн.
Сортировщик форели в Дании Bakkafrost Fish 114000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: