Вакансія Водій-кур'єр на авто компанії, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Водій-кур'єр на авто компанії (Автопан+). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Логістика, доставка, склад / Водій-кур'єр на авто компанії

На 27.09.2022 в нашій базі:  6 вакансій,   1054 резюме

Вакансія: Водій-кур'єр на авто компанії (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Наша команія </strong><strong>співпрацю</strong><strong>є</strong><strong> з логістично фірмою Міст Експресс. Шукаємо людей на посаду водія-експедитора на авто </strong><strong>компанії! </strong></p> <p><strong>У нашому автопарку такі авто: </strong></p> <p>-Рено Логан, </p> <p>-Рено Мастер 3, </p> <p>-Сітроен Берлінга. </p> <p><strong>Шукаємо людину яка відповідально буде відноситись до автомобіля та своєї роботи!</strong></p> <p><strong> Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Графік роботи з пн.-пт (сб робоча, але за домовленістю з логістом можна домовитись про вихідний)</li><li>Робочий день ненормований, все залежить від того, як швидко ви розвезете посилки, в день у середньому від 30-70 посилок.</li><li>ЗП у середньому 600 грн/день (кожна посилка оцінюється в 13 грн) на одну адресу можна як одну посилку так і десять привезти - оплачується кожна посилка! Можна заробляти і більше все залежить від вашого бажання.</li><li>Безкоштовне стажування, на якому ви у ролі пасажиру проводите день з водієм та ознайомлюєтесь з принципами роботи;</li></ul><p><strong> У ваші обов’язки буде входити:</strong></p> <ul><li>своєчасна та якісна клієнтська доставка;</li><li>перевірка цілісності пакування, контроль, розміщення та укладання вантажів у автомобіль;</li><li>ведення розрахунково-касових операцій;</li><li>забезпечення збереженості вантажу при транспортуванні;</li><li>оформлення документації згідно приймання та здачі вантажів;</li><li>ведення маршрутних листів.</li></ul><p><strong>Від кандидата ми очікуємо:</strong></p> <p>-наявність водійського посвідчення категорії В;</p> <p>-відповідальність, активність, енергійність та націленість на результат;</p> <p>-вміння працювати зі смартфоном та навігатором;</p> <p>-Знання міста та досвід на аналогічній посаді буде перевагою!<strong></strong><strong><br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Грузчик Дурнев В.Н. 20000 грн.
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Комірник в Київську область (надаємо житло) ПМП «Два Млина» договірна
Работник почтового склала ДПД в Барвинуве (Пажнев) Superkadry Spzoo 35000 грн.
Вантажник Вінницький обласний центр... 8500 грн.
Работник почтового склада DPD Польша Superkadry Spzoo 35000 грн.
Работник почтового склада DPD Прушкув Superkadry Spzoo 35000 грн.
Водій-кур'єр на авто компанії Автопан+ 20000 грн.
Експедитор-вантажник ТОВ «Ековей Вейст Менеджм... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: