Вакансія Керівник відділу продаж, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Керівник відділу продаж («М.АЙ. С.І.Т.І.»). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Офісний персонал / Керівник відділу продаж

На 03.02.2023 в нашій базі:  6 вакансій,   1092 резюме

Вакансія: Керівник відділу продаж (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:22000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Керівник відділу продажів</strong> </p> <p><strong>Ми — </strong><strong>компанія, що </strong> зарекомендувала себе на ринку, як надійний та добросовісний Партнер <strong>у сфері своєї діяльності</strong><strong>.</strong></p> <p><strong>Одним з нових перспективних напрямків нашої компанії є відділ продажу</strong><strong> нового ЖК</strong><strong>. </strong><strong>Ми </strong>формуємо новий відділ з перспективою збільшення результативності відділу продажів. Нам не вистачає в команді лише Керівника!</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>відповідальність</li><li>добре поставлене мовлення (чітка та впевнена вимова)</li><li>легке сприйняття нової інформації (легка здатність до навчання),</li><li>наполегливість (доводити справи до кінця);</li><li>комунікабельність </li><li>знання ноутбука (Word, ХL) + сайти нерухомості</li><li>бажання добре заробляти;</li><li>активність, амбітність, цілеспрямованість;</li></ul><p><strong>Обов'язки:</strong></p> <ul><li>Організація роботи відділу продажу</li><li>володіння CRM-системами на рівні адміністратор;</li><li>створення воронок продажів + контроль їх функціонування, актуальність;</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>- <strong>офіційне </strong><strong>оформлення;</strong></li><li>- <strong>стабільний графік роботи</strong> (повна зайнятість);</li><li>- <strong>гідна винагорода</strong> за виконану роботу та <strong>вчасна виплата 22 000 + %</strong></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу страхових продуктів Американская страховая ко... 20000 грн.
Менеджер з продажу страхових продуктів Американская страховая ко... 20000 грн.
Sales manager Метконбуд 45000 грн.
Менеджер з продажу "металопрокату, залізобетонних виробів, б... Метконбуд 45000 грн.
Менеджер з продажу Чуб Агроконцепт 10000 грн.
Менеджер з продажу ХеппіНеня 8000 грн.
Менеджер з продажів в Instagram Nick’s Window Cleaning 12000 грн.
Офіс-менеджер Консалтингова агенція «Ві... договірна
Менеджер по продажам (horeca) ТОВ ТД ПМК 15000 грн.
Менеджер з продажу корпоративних послуг Опті Таксі 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: