Вакансія Машиніст гірничих виїмкових машин у м. Покровськ, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Машиніст гірничих виїмкових машин у м. Покровськ (Центр Карьеры Метинвест). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Машиніст гірничих виїмкових машин у м. Покровськ

На 28.03.2023 в нашій базі:  4 вакансій,   1106 резюме

Вакансія: Машиніст гірничих виїмкових машин у м. Покровськ (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:51600 грн
  • Місто:Кривий Ріг
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Метінвест – міжнародна гірничо-металургійна група компаній, яка об'єднує видобувні та металургійні підприємства в Україні, Європі та США. Ми контролюємо весь виробничий ланцюжок – від видобутку руди та вугілля до виробництва напівфабрикатів та готової продукції. Вже більше 15 років ми є надійним та відповідальним партнером та працедавцем.</p> <p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>керувати устаткуванням та механізмами для виконання операцій технологічного циклу згідно технологічної інструкції;</li><li>забезпечувати правильний напрямок проведення виробки;</li><li>виявляти та усувати несправності машин, механізмів та іншого обладнання у процесі роботи, виконувати техобслуговування та ремонт.</li></ul><p><strong>Наші очікування:</strong></p> <ul><li>наявність посвідчення за фахом «машиніст гірничих виїмкових машин 5 розряду»;</li><li>досвід роботи за професією від 1 року. </li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування та гарантовані виплати;</li><li>повністю «білу» та конкурентну заробітну плату;</li><li>медичне страхування;</li><li>трансфер на роботу;</li><li>безкоштовний гуртожиток;</li><li>вахтовий метод.</li></ul><p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальниця-швачка Эней Плюс 14000 грн.
Слюсар ремонтник Олимп-2008 15000 грн.
Слюсар-ремонтник Олимп-2008 15000 грн.
Робітниця Олимп-2008 13000 грн.
Ливарник Олимп-2008 20000 грн.
Налагоджувальник ТПА Олимп-2008 25000 грн.
Зварювальник (аргонодугове зварювання) ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 25000 грн.
Різнороб-слюсар ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 20000 грн.
Електрозварник ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 25000 грн.
Зубний технік Стоматологічна клініка "Д... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: