Вакансія Оператор станка ЧПУ в Чехії, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Оператор станка ЧПУ в Чехії (Martin). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Оператор станка ЧПУ в Чехії

На 28.03.2023 в нашій базі:  4 вакансій,   1106 резюме

Вакансія: Оператор станка ЧПУ в Чехії (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:61000 грн
  • Місто:Ужгород
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Спец. навиків та досвід не вимагаємо.</p> <p><strong>Місце роботи</strong> : Frýdek – Místek</p> <p><strong>5-денний</strong> робочий тиждень  (в суботу за бажанням)</p> <p>Робота в три зміни :   </p> <p>   -   перша 06:00-14:00;</p> <p>   -   друга  14:00 -22: 00;</p> <p>   -   третя   22:00-6:00.</p> <p><strong>Заробітна плата</strong>: в середньому <strong>35 000 </strong><strong>K?</strong> <strong>(</strong>чистими<strong>)</strong> в місяць.</p> <p><strong>Офіційне </strong>працевлаштування, Соц. Пакет, пенсійне, медичне страхування тощо <strong>оплачує роботодавець</strong>.</p> <p><strong>Розрахунок</strong> щомісячно до 15 дня наступного місяця, ( на карт. рахунок в банку)</p> <p>Роботодавець забезпечує працівників безкоштовним робочим одягом.</p> <p><strong>Відпустка</strong> оплачувана 30 календарних днів на рік</p> <p><strong>Лист</strong> непрацездатності (лікарняний оплачується)</p> <p><strong>Житло - </strong>при потребі забезпечує роботодавець (Надається виключно для працівників)</p> <p>Чудові умови в кімнаті по дві людини, (оплачує роботодавець)</p> <p><strong>Особисті якості</strong> – відповідальність, уважність, старанність, без шкідливих звичок, бажання навчатись новим речам.</p> <p>Додаткова кваліфікація чи досвід – вітається.</p> <p><strong>Безкоштовно</strong>  допомагаємо змінити роботодавця (трудові карти)</p> <p><strong>Підходять</strong> візи тимчасового захисту.</p> <p>Є можливість оформлення пакета документів для отримання робочої картки на <strong>2 роки</strong>.</p> <p>Zam?stnanecká karta (Робоча віза) для громадян: Молдова, Армения, Грузия, Казахстан, Монголия, Сербия, Македония, Украина, Чорногорія.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Пакувальниця-швачка Эней Плюс 14000 грн.
Слюсар ремонтник Олимп-2008 15000 грн.
Слюсар-ремонтник Олимп-2008 15000 грн.
Робітниця Олимп-2008 13000 грн.
Ливарник Олимп-2008 20000 грн.
Налагоджувальник ТПА Олимп-2008 25000 грн.
Зварювальник (аргонодугове зварювання) ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 25000 грн.
Різнороб-слюсар ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 20000 грн.
Електрозварник ТОВ "БК"ПРОМБУДСЕРВІС ПЛЮ... 25000 грн.
Зубний технік Стоматологічна клініка "Д... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: