Вакансія Оператор станка ЧПУ в Чехії, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Оператор станка ЧПУ в Чехії (Martin). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Оператор станка ЧПУ в Чехії

На 26.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Оператор станка ЧПУ в Чехії (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:61000 грн
  • Місто:Ужгород
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Спец. навиків та досвід не вимагаємо.</p> <p><strong>Місце роботи</strong> : Frýdek – Místek</p> <p><strong>5-денний</strong> робочий тиждень  (в суботу за бажанням)</p> <p>Робота в три зміни :   </p> <p>   -   перша 06:00-14:00;</p> <p>   -   друга  14:00 -22: 00;</p> <p>   -   третя   22:00-6:00.</p> <p><strong>Заробітна плата</strong>: в середньому <strong>35 000 </strong><strong>K?</strong> <strong>(</strong>чистими<strong>)</strong> в місяць.</p> <p><strong>Офіційне </strong>працевлаштування, Соц. Пакет, пенсійне, медичне страхування тощо <strong>оплачує роботодавець</strong>.</p> <p><strong>Розрахунок</strong> щомісячно до 15 дня наступного місяця, ( на карт. рахунок в банку)</p> <p>Роботодавець забезпечує працівників безкоштовним робочим одягом.</p> <p><strong>Відпустка</strong> оплачувана 30 календарних днів на рік</p> <p><strong>Лист</strong> непрацездатності (лікарняний оплачується)</p> <p><strong>Житло - </strong>при потребі забезпечує роботодавець (Надається виключно для працівників)</p> <p>Чудові умови в кімнаті по дві людини, (оплачує роботодавець)</p> <p><strong>Особисті якості</strong> – відповідальність, уважність, старанність, без шкідливих звичок, бажання навчатись новим речам.</p> <p>Додаткова кваліфікація чи досвід – вітається.</p> <p><strong>Безкоштовно</strong>  допомагаємо змінити роботодавця (трудові карти)</p> <p><strong>Підходять</strong> візи тимчасового захисту.</p> <p>Є можливість оформлення пакета документів для отримання робочої картки на <strong>2 роки</strong>.</p> <p>Zam?stnanecká karta (Робоча віза) для громадян: Молдова, Армения, Грузия, Казахстан, Монголия, Сербия, Македония, Украина, Чорногорія.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер АСУ ТП (до Хорватії) «Глобал Стіл Інжинірінг» 90000 грн.
Інженер сг техніки, бригадир Agromino 30000 грн.
Майстер будівельних робіт ФОП Мельник Л.М. 15000 грн.
Виконроб ФОП Мельник Л.М. 20000 грн.
Зварювальник Індор-Плюс 25000 грн.
Інженер електрик Юкран-Сервіс 15000 грн.
Інженер технолог Marselmilk договірна
Працівник на завод ALPS, SEBRANICE в Чехію ФОП Мацьків Світлана Богд... 60000 грн.
Менеджер з продажу, послуги, виробництво,фермерство Marselmilk договірна
Майстер котельні Амальгама Люкс 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: