Вакансія Різноробочий, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Різноробочий (ФОП Мороз І.Ю.). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Різноробочий

На 26.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Різноробочий (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:64000 грн
  • Місто:Нідерланди
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Нідерланди.<br /></strong>Для жінок, чоловіків, сімейних пар<br /></p> <p><strong>Machandel<br /></strong></p> <p>Компанія <strong>Machandel </strong>виготовляє біодинамічні консерви вже понад тридцять років. <br />Ми робимо це по-своєму: у тісній співпраці з нашими фермерами та турботою про наших клієнтів. <br />Так ми отримуємо смачні, здорові та корисні продукти.<br /></p> <p><strong>Обов'язки</strong></p> <p>встановлення банок на конвеєрну стрічку;</p> <p>відбір та перевірка овочів;</p> <p>наповнення банок.<br /></p> <p><strong>Температура </strong>така сама, як на вулиці; наявність посвідчення вилкового навантажувача завжди вітається.<br /></p> <p><strong>Графік роботи</strong></p> <p>Понеділок – п'ятниця: з 7:30 до 16:30 або з 09:00 до 18:00 (залежно від вашої посади); </p> <p>одна зміна - іноді понаднормово.<br /></p> <p><strong>Ставка заробітної плати</strong></p> <p>11,86 євро брутто за годину/після 6 місяців - 12,48 євро.<br /></p> <p><strong>Вимоги</strong></p> <p><strong>BSN</strong> та <strong>стікер IND</strong> актуальний + <strong>англійський А2-B1</strong>! +Анкета.</p> <p>Водійські права 1 на 2 особи.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Інженер АСУ ТП (до Хорватії) «Глобал Стіл Інжинірінг» 90000 грн.
Інженер сг техніки, бригадир Agromino 30000 грн.
Майстер будівельних робіт ФОП Мельник Л.М. 15000 грн.
Виконроб ФОП Мельник Л.М. 20000 грн.
Зварювальник Індор-Плюс 25000 грн.
Інженер електрик Юкран-Сервіс 15000 грн.
Інженер технолог Marselmilk договірна
Працівник на завод ALPS, SEBRANICE в Чехію ФОП Мацьків Світлана Богд... 60000 грн.
Менеджер з продажу, послуги, виробництво,фермерство Marselmilk договірна
Майстер котельні Амальгама Люкс 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: