Вакансія Спеціаліст з тендерів, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Спеціаліст з тендерів (ТОВ «Атлант Моторз Харків» ТОВ «Атлант Моторз»). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Транспорт, автосервіс / Спеціаліст з тендерів

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Спеціаліст з тендерів (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Автоцентр з продажу та обслуговування автомобілів <strong>Renault, Nissan</strong></p> <p>запрошує на роботу <strong>СПЕЦІАЛІСТА З ТЕНДЕРІВ.</strong></p> <p><strong> Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>постійне місце роботи</li> <li>офіційне працевлаштування</li> <li>корпоративний мобільний зв’язок</li> <li>соціальні гарантії</li> <li>графік роботи: понеділок-п’ятниця 9.00-18.00</li> </ul><p><strong>Обов'язки:</strong> </p> <ul><li>щоденний моніторинг сайтів, торгових майданчиків, які займаються проведенням тендерів з сервісного обслуговування та продажу автомобілів</li> </ul><ul><li>пошук та підбір тендеру відповідно до діяльності компанії</li> </ul><ul><li>підготовка та подання тендерних пропозицій в системі Prozorro</li> </ul><ul><li>підготовка та укладання тендерних договорів</li> <li>підготовка комерційних пропозицій</li> </ul><p><strong>Вимоги: </strong> </p> <ul><li>вища освіта</li> <li>уміння складати та оформлювати службові листи</li> </ul><ul><li>практичний досвід участі у тендерах, на торгових майданчиках</li> <li>знання законодавства в сфері сервісного обслуговування автомобілів</li> <li>усна та письмова грамотність</li> </ul><ul><li>здатність працювати у режимі багатозадачності</li> <li>вміння аналізувати інформацію</li> </ul><ul><li>відповідальність, самоорганізованість, уважність до деталей</li> <li>резюме з фотографією прохання надсилати на ел.адресу:

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій ФОП Білоіван О.О. 20000 грн.
Водитель-международник, дальнобойщик, водитель грузовика ФЛП Шелест О.А. договірна
Водій-міжнародник (категорії СЕ) ТОВ «СП Евротрейд» 65000 грн.
Водитель Парадiз ТОВ 22000 грн.
Автомаляр Парадiз ТОВ договірна
Водій асенізатора Парадiз ТОВ 22000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Водій хлібного авто ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Водій кат С ЭКО СИТИ договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: