Вакансія Рекрутер на проєкт (дистанційно), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Рекрутер на проєкт (дистанційно) (Національна мережа магазинів «Червоний маркет»). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії HR, управління персоналом / Рекрутер на проєкт (дистанційно)

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Рекрутер на проєкт (дистанційно) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:сезонна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимог</p> <p>Національна мережа магазинів доступних цін <strong>«Червоний маркет»</strong> з широким асортиментом товарів для всієї родини запрошує в команду <strong>"рекрутер на проєкт" дистанційно</strong><br /><strong>Обов`язки:</strong><br /></p> <ul><li>Розміщення вакансії на майданчиках та в соц.мережах (TikTok, Instagram, Telegram, Viber) </li><li>Залучення кандидатів до мережі магазинів Проведення телефонного скринінгу - (короткого дзвінку)</li></ul><p><br /><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи рекрутером чи HR (можливо без досвіду) </li><li>Глибокі знання методів та технік пошуку та залучення кандидатів; Організаційні можливості та вміння ефективно керувати часом.</li><li>Досвід роботи з такими інструментами як: Google-таблиці, Excel, Bitrix24 буде перевагою;</li></ul><p><br /><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Стабільну заробітну плату, яка залежить від працевлаштування кандидата 500 грн/кандидат </li><li>Бонуси від кількості працевлаштованих кандидатів Роботу в динамічній та дружній команді професіоналів. Віддалена робота з будь-якої точки світу Швидкість часу та місце роботи визначайте самі.</li></ul><p><strong>Якщо ви готові взяти на себе відповідальність та стати частиною нашого успішного колективу, залишайте відгук!</strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Інспектор з кадрів ТОВ «Герольдмайстер» договірна
Старший інспектор з кадрів РадиоБенд Александра Фоки... 4195 грн.
HR-менеджер ТОВ Колео 20000 грн.
Інженер з охорони праці БВК (№99) 11000 грн.
Офіс-менеджер ТОВ «Пегас» 20000 грн.
Помічник рекрутера ТОВ Преміум Дизайн 15000 грн.
Асистент керівника відділу гуртового та середнього збуту ТОВ Преміум Дизайн 18000 грн.
Помічник для адміністративно-кадрової роботи ФОП Таран Т. Н. договірна
Рекрутер на проєкт (дистанційно) Національна мережа магази... договірна
HR-менеджер SuperFlower 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: