Вакансія Customer Support manager, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Customer Support manager (KDA Group, компания). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

Вакансія: Customer Support manager (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:55000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Українська Fintech компанія в пошуках досвідченого Customer Support Manager для роботи віддалено.</strong><br /></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Наш ідеальний кандидат має</strong></p> <p>Досвід роботи в аналогічній посаді від 2 років (в банківській сфері);</p> <p>Знання англійської мови на базовому рівні;</p> <p>Комп’ютер/ноутбук та швидкісний якісний інтернет;</p> <p>І головне: добре серце)</p> <p>Знання про криптовалюту та Blockchain будуть перевагою.</p> <p></p> <p><strong>Які завдання стоять перед нашим супер саппортом</strong></p> <p>Забезпечення якісного та оперативного вирішення питань клієнтів (в чаті, до 150 чатів на день);</p> <p>Взаємодія з іншими підрозділами компанії для вирішення питань клієнтів.</p> <p></p> <p><strong>Ми пропонуємо</strong></p> <p>Графік роботи плаваючий;</p> <p>Своєчасну оплату (кожне 1-е число місяця);* </p> <p>Безкоштовне навчання;</p> <p>Можливість кар'єрного та професійного росту (розвиток у відділі ІТ, при наявності відповідних навичок).</p> <p><strong></strong></p> <p><strong>* Потрібен досвід в <strong> Blockchain,Fintech</strong>, IT - то зі старту зп 500$, через 3 міс. випробувального терміну і навчання - <strong>600$</strong></strong></p> <p><strong><strong></strong><br />* Якщо у Вас є досвід Team Lead Customer Support - зі старту можливо 800$</strong></p> <p><strong><strong><br /></strong></strong><strong>+ Кожні півроку можливий ріст зп на +- 100$</strong></p> <p><strong></strong><strong><br /></strong></p> <p><strong>  * Якщо у Вас є досвід в продажах або у ролі фінансового менеджера - то зп ще вище і може складати 1500$ і тоді вже можна обговорити позицію аналітика, але аналітики чи Sales потрібні в Польщі або мають бути готові до релокейту в Польщу зараз. </strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>* При виконанні KPI зп Фінансового Аналітика або Sales Manager стає 2500$<br /></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong><strong>* У Customer Support manager є переспектива дорости до фінансового аналітика чи менеджера з продажу, де зп 1500$.</strong><br /></strong><strong></strong><strong></strong><strong><br /></strong></p> <p><strong>ЯКЩО ПОПЕРЕДНЬО ВСЕ ПОДОБАЄТЬСЯ - НАДСИЛАЙТЕ РЕЗЮМЕ АБО ПИШІТЬ В ВАЙБЕР, ТЕЛЕГРАМ :)<br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Інкасатор Кит-групп 25000 грн.
Касир-оцінювач в ломбард Кит-групп 15000 грн.
Касир у пункт обміну валют (Салтівка) Кит-групп 15000 грн.
Інкасатор-водій автотранспортних засобів АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Казначей Кит-групп договірна
Менеджер зі страхування Страхова компанія «ГРАВЕ ... договірна
Менеджер по роботі з клієнтами, касир-оцінювач в ломбард, пр... Ломбард «Перший» договірна
Економіст в банк АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: