Вакансія Слюсар-монтажник, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Слюсар-монтажник (EUVISA-center ). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Слюсар-монтажник

На 13.07.2024 в нашій базі:  0 вакансій,   896 резюме

Вакансія: Слюсар-монтажник (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> Україна<br />Слюсар-монтажник у будівельну компанію.<br />Робота на довготривалий термін.</p> <p>Будівельна компанія оголошує про набір робітників на посаду –<br />слюсар-монтажник з досвідом роботи від 1 року,<br />також шукає кваліфікованих та досвідчених газорізальників, <br />електрогазозварювальник 4-5р. для виконання різноманітних <br />будівельно-монтажних робіт.<br />Умови роботи – вахти ( Україна) 3 тижня на роботі\1 дома.<br />Графік робочого тижня – 6\1 з 8.00-17.00.<br />Обов’язки:</p> <ul><li>Виконання будівельних робіт згідно з проектною документацією та технічними вимогами;</li><li>Зварювання трубопроводів та металоконструкцій;</li><li>Монтаж теплоізоляції трубопроводів та обладнання;</li><li>Забезпечення високої якості виконання робіт та дотримання термінів.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на будівельних об'єктах від 1 року;</li><li>Вміння працювати з будівельними інструментами та обладнанням;</li><li>Знання будівельних норм та правил;</li></ul><p>Ми надаємо: <br />безкоштовне житло, робочий одяг, <br />безкоштовне харчування або 300грн.суточні.<br />Оплата праці – відрядна від 30000-40000грн (залежить від вас)<br />(На іспитовий термін (2 неділі) – 20тис.) <br />Вимоги до кандидата – фізично здорові чоловіки з досвідом роботи, <br />відсутність хронічних захворювань<br />Без шкідливих звичок (алкоголь, наркотики)<br /></p> <p>Якщо ви маєте досвід у будівельній сфері надсилайте своє резюме<br />за допомогою електронної пошти або зв’яжіться з нами за телефоном<br />Послуги безкоштовні <br />Тел/вайбер/телеграм  ...<br />Дзвонити в робочий час<br /> з 10-00 до 17-00год.<br />Надсилайте Ваше резюме:<br />Почта: />Тамара</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Сборщик корпусной мебели СПД Заец В.В. 4000 грн.
Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Подільський м'ясокомбінат 20000 грн.
Газорезчик на металлолом Макулатура UA 30000 грн.
Черговий електрик Сіті Ліфт 2000 грн.
Фарбувальник столярних виробів Інсайд 25000 грн.
Працівник на виготовлення піноблоків Мудринець О.М., ФОП договірна
Монтажник Balkonov 20000 грн.
Різноробочий ТОВ «Метал Пром-Інвест» 28000 грн.
Бетоняр-арматурник Хоббіт хаус 17600 грн.
Кранівник ТОВ «Метал Пром-Інвест» 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: