Вакансія Слюсар-монтажник, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Слюсар-монтажник (EUVISA-center ). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Слюсар-монтажник

На 03.10.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1150 резюме

Вакансія: Слюсар-монтажник (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> Україна<br />Слюсар-монтажник у будівельну компанію.<br />Офіційна робота на довготривалий термін.</p> <p>Будівельна компанія оголошує про набір робітників на посаду –<br />слюсар-монтажник з досвідом роботи від 1 року,<br />також шукає кваліфікованих та досвідчених газорізальників, <br />електрогазозварювальник 4-5р. для виконання різноманітних <br />будівельно-монтажних робіт.<br />Умови роботи – вахти ( Україна) 3 тижня на роботі\1 дома.<br />Графік робочого тижня – 6\1 з 8.00-17.00.<br />Обов’язки:</p> <ul><li>Виконання будівельних робіт згідно з проектною документацією та технічними вимогами;</li><li>Зварювання трубопроводів та металоконструкцій;</li><li>Монтаж теплоізоляції трубопроводів та обладнання;</li><li>Забезпечення високої якості виконання робіт та дотримання термінів.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на будівельних об'єктах від 1 року;</li><li>Вміння працювати з будівельними інструментами та обладнанням;</li><li>Знання будівельних норм та правил;</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії;</li></ul><p>Ми надаємо: <br />безкоштовне житло, робочий одяг, <br />транспорт для доставки бригади (до та з місця роботи), <br />безкоштовне харчування або 300грн.суточні.<br />Оплата праці – відрядна від 20000-30000грн (залежить від вас)<br />(На іспитовий термін (2 неділі) – 20тис.) <br />Вимоги до кандидата – фізично здорові чоловіки з досвідом роботи, <br />відсутність хронічних захворювань<br />Без шкідливих звичок (алкоголь, наркотики)<br /></p> <p>Якщо ви маєте досвід у будівельній сфері надсилайте своє резюме<br />за допомогою електронної пошти або зв’яжіться з нами за телефоном <br />Тел/вайбер/телеграм  ...<br />Дзвонити в робочий час<br /> з 10-00 до 17-00год.<br />Надсилайте Ваше резюме:<br />Почта: />Тамара</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Охоронник вахта Експосервіс 14400 грн.
Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткуванн... Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Разнорабочий Бридня С.В. 10000 грн.
Холодильщик УКРПРОМХОЛОД 20000 грн.
Електронщик УКРПРОМХОЛОД 20000 грн.
Слюсар-монтажник УКРПРОМХОЛОД 15000 грн.
Інженер-енергетик по холодильному обладнанню УКРПРОМХОЛОД 18000 грн.
Електрогазозварювальник УКРПРОМХОЛОД 16000 грн.
Холодильщик - ремонтник УКРПРОМХОЛОД 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: