Вакансія Прораб на внутрішні ремонтні роботи, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Прораб на внутрішні ремонтні роботи (Хмільник-Будлайф). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Будівництво, архітектура / Прораб на внутрішні ремонтні роботи

На 03.10.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1150 резюме

Вакансія: Прораб на внутрішні ремонтні роботи (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>«BUDLIFE» — надійний підрядник з ремонту житлових і нежитлових приміщень. Наша компанія функціонує на ринку області з 2017 року.</p> <p>У зв’язку з розширенням штату проводиться відбір на посаду керівника ремонтних робіт.</p> <p>Запрошуємо до співпраці кваліфікованого організатора робіт.</p> <p>Необхідні кваліфікації:</p> <ul><li>планування і виконання ремонтних робіт відповідно до графіку;</li></ul><ul><li>забезпечення якості будівельно-монтажних робіт;</li></ul><ul><li>ведення необхідної документації, надання звітності;</li></ul><ul><li>підбір і контроль працівників, бригад.</li></ul><p>Вимоги:</p> <ul><li>освіта будівельного чи інженерного напрямку;</li></ul><ul><li>досвід роботи від 5 років у напрямку ремонтних робіт;</li></ul><ul><li>знання будівельних норм та правил;</li></ul><ul><li>знання правил безпеки та охорони праці;</li></ul><ul><li>знання персонального комп’ютера;</li></ul><ul><li>вміння читати креслення;</li></ul><ul><li>знання загальнобудівельних, будівельно-оздоблювальних матеріалів і технологій виконання робіт;</li></ul><ul><li>вміння ставити цілі та досягати високих результатів;</li></ul><ul><li>розвинуті лідерські навики, відповідальність, ініціативність та активність.</li></ul><p>Умови роботи:</p> <ul><li>особистий та професійний розвиток;</li></ul><ul><li>конкурентну та своєчасну заробітну плату;</li></ul><ul><li>велику кількість проектів;</li><li>графік пн/сб з 08:00/17:00</li></ul><ul><li>робота з висококваліфікованими спеціалістами;</li></ul><p>Для запису на зустріч надсилайте відгук чи телефонуйте...Анна.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Монтажник ОПС (з навчанням) Гуард 26000 грн.
Водій Дарница цемент 1000 грн.
Будівельник, Нідерланди Golden Hands 80000 грн.
Вантажник на склад будівельних матеріалів Імідж Комплект 15000 грн.
Разнорабочий Бридня С.В. 10000 грн.
Фасадчик Бридня С.В. 18000 грн.
Електрогазозварювальник УКРПРОМХОЛОД 16000 грн.
Зварювальник УКРПРОМХОЛОД 15000 грн.
Водій кат. "В, С" (надаємо житло) Региональный Союз 13000 грн.
Водій категорії "С" "С1" на вантажний автомобіль 5-10т. ФОП Ладан В.В. 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: