Вакансія Менеджер музичного напрямку, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер музичного напрямку («Лайтек Украина»). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Дизайн, творчість / Менеджер музичного напрямку

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Менеджер музичного напрямку (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Міжнародній Компанії (Україна, Східна Європа, Азія), яка займається продажем професійного музичного обладнання та інструментів, потрібен <strong>менеджер музичного напрямку.</strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>Музична освіта або захоплення грою на музичному інструменті;</li><li>Аналітичне мислення;</li><li>Самоорганізація;</li><li>Базове розуміння маркетингових інструментів, які використовуються для просування брендів;</li><li>Грамотне усне та письмове мовлення, також володіння англійською на рівні не нижче Pre-Intermediate;</li><li>Необхідні якості: навчання та організованість;</li><li>Системність у роботі;</li><li>Високий рівень комунікабільності;</li><li>Активна життєва позиція.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Комунікація з виробниками, ведення переговорів, формування замовлень;</li><li>Розробка стратегій просування брендів, формування ціноутворення, просування на ринку України та Казахстану існуючих та нових (ще не відомих на ринку) брендів;</li><li>Складання описів товарів на основі описів, представлених виробниками;</li><li>Консультування та навчання співробітників та клієнтів компанії;</li><li>Планування та звітність.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи ПН-ПТ (в офісі) 9.30−18.00;</li><li>ставка 30 000 грн + KPI;</li><li>підтримка і наставництво з боку досвідчених колег;</li><li>14 днів оплачувана відпустка та 10 днів корпоративних зимових канікул;</li><li>Оплачуваний мобільний зв’язок.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник флориста Flora vip Lux 15000 грн.
Дизайнер-архітектор Roomy Design 16000 грн.
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 8697 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Звукорежиссер 1категорії РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру другої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 7464 грн.
Помічник керівника художнього РадиоБенд Александра Фоки... 8679 грн.
Артист оркестру першої категорії (перкусія) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: