Вакансія Охоронник доба дві, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Охоронник доба дві (ТОВ Фенікс 2011). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Охорона, безпека / Охоронник доба дві

На 13.07.2024 в нашій базі:  0 вакансій,   896 резюме

Вакансія: Охоронник доба дві (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>У зв'язку з відкритьям вакансії ОХОРОННИК для роботи в м. Київ </strong></p> <p><strong>на добовий режим роботи 1/2 потрібні співробітники</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>- зріст від 180см</p> <p>- спортивної тілобудови</p> <p>- наявність зброї з дозволом (буде приоритетом)</p> <p>- досвід роботи від 2 року в ГШР/Охорони обєктів</p> <p>- відсутність шкідливих звичок та проблем зі здоров’ям</p> <p>- відсутність судимостей</p> <p>- дисциплінованість, відповідальність, пунктуальність, тактовність, стресостійкість</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <p>-цілодобова охорона території</p> <p>-забезпечення порядку, попередження конфліктних ситуацій на території</p> <p>-контроль в'їзду та виїзду транспорту</p> <p>-Контроль відеоспостереження</p> <p>-Патрулювання території</p> <p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <p>-офіційне працевлаштування, згідно КЗпП України</p> <p>-графік роботи добовий</p> <p>-З/П від 20000грн за місяць</p> <p>Запис на співбесіду з понеділка по п'ятницю, з 09:00 до 16:00</p> <p>за номером телефону: ... Петро Валентинович</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Охорона, безпека»:Вакансія Компанія Зарплата
Охоронник Паркинг групп 9000 грн.
Поліцейський Полк поліції особливого п... 25000 грн.
Охоронник Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Охоронник Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Охоронник Вінницький обласний центр... 10100 грн.
Оператор БПЛА 21 Батальйон Спеціального... 125000 грн.
Снайпер 21 Батальйон Спеціального... 125000 грн.
Сапер 21 Батальйон Спеціального... 125000 грн.
Водій-електрик 21 Батальйон Спеціального... 125000 грн.
Водій 21 Батальйон Спеціального... 125000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: