Вакансія Менеджер з продажу нерухомасті, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Менеджер з продажу нерухомасті (Home.Dev). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Нерухомість та страхування / Менеджер з продажу нерухомасті

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу нерухомасті (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Опис компанії</strong></p> <p dir="ltr">Компанія Home dev створена для спрощення роботи та надання комплексної підтримки клієнту. </p> <p dir="ltr">Наша філософія ґрунтується на принципах довіри, професійності та експертності. </p> <p dir="ltr">Ми працюємо у сфері нерухомості та будуємо компанію нового типу, поєднуємо інновації, відповідальність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Компанія інвестує в навчання, автоматизацію процесів, якість послуг та дослідження ринку нерухомості.</p> <p dir="ltr">Більше 1000 наших клієнтів задоволені співпрацею з нами.</p> <p dir="ltr">Інноваційність та розвиток - це шлях успіху, яким ми впевнено рухаємося вже впродовж 5 років. Ми шукаємо креативну, комунікабельну та активну людину, яка відкрита до нових знань і готова опанувати всі тонкощі ріелторського мистецтва.</p> <p dir="ltr"><strong>Ця робота для того, хто:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">має прагнення розвиватись у продажах та маркетингу;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">отримує задоволення від комунікації з людьми;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">генерує креативні ідеї;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">здатний швидко аналізувати і використовувати зміни на свою користь;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">досягає поставлених цілей та прагне більшого;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">цікавиться сферою нерухомості.</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">ведення соцмереж;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">досвід в сфері продажів.</p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Функції:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">продаж;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">пошук об'єктів;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">співпраця з власниками;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">зустрічі та покази;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">ведення особистих та робочих сторінок;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">публікація оголошень на різних платформах;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">виконання поставленого плану.</p></li></ul><p><strong>Наша компанія пропонує:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">професійну і дружню команду;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">гаряча кава в затишному офісі в центрі міста з усім необхідним для продуктивної роботи;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">особисте робоче місце;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">розвиток особистого бренду за рахунок компанії;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">можливість коригування свого доходу;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">рекламні витрати за рахунок компанії;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">підвищення кваліфікації;</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">робочий графік з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.</p></li></ul><p dir="ltr">Відчуваєш, що це твоє? Чекаємо твоє резюме!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Експерт, менеджер з нерухомості The Capital 35000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Офіс-менеджер АН Алмаз 5000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: