Вакансія Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості (Метраж ). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Нерухомість та страхування / Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості

На 03.10.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1150 резюме

Вакансія: Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Аген</strong><strong>ція </strong><strong>елітної нерухомості «Метраж» у пошуку цілеспрямованих кандидатів, які розуміють чого хочуть і завжди працюють на результат. Якщо в цих словах ти впізнав себе, значить тобі точно до нас!</strong></p> <p>Робота у сфері нерухомості подарує тобі можливість не тільки реалізувати свій потенціал на 100%, але й отримати відчутну фінансову винагороду. Заробіток залежить тільки від твого бажання!</p> <p><strong>Готові запросити тебе якщо ти:</strong></p> <ul><li>маєш вищу чи незакінчену вищу освіту;</li></ul><ul><li>готовий отримувати нові знання та з кожним днем розвиватися у сфері нерухомості;</li></ul><ul><li>вмієш працювати у базових програмах (Word, Excel);</li></ul><ul><li>вільно володієш сучасними месенджерами (Viber, Telegram, Facebook);</li></ul><ul><li>маєш досвід у сфері продажу/комунікації/будівництві/юриспруденції/діловодстві</li></ul><ul><li>хочеш і вмієш працювати на результат.</li></ul><p><strong>Що ти отримаєш від нас</strong><strong>?</strong></p> <ul><li>ми надаємо навчання для співробітників, які не мають досвіду роботи в даній сфері, а також раз на кілька місяців проводимо підвищення кваліфікації;</li></ul><ul><li>наша компанія повністю оплачує рекламу та надає базу об'єктів нерухомості, яка щодня оновлюється;</li></ul><ul><li>для тебе в нас вже підготовлено комфортне робоче місце із сучасною технікою та корпоративним зв’язком;</li></ul><ul><li>приємна робоча амосфера в офісі з теплим чаєм та кавою гарантовані;</li><li>поруч станція метро Печерська.</li></ul><p>Більш детальну інформацію про вакансію ти можеш дізнатися за телефоном або в наших месенджерах.<br /></p> <p>Наш Facebook:facebook.com/groups/939578152777814</p> <p>instagram.com/metrazh_real_estate/<br /></p> <p>Телефонуйте т.... Лілія Сергіївна</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер з продажу нерухомості Helping 20000 грн.
Офіс-менеджер АН Алмаз 6000 грн.
Начальник отдела продаж в Страховую компанию ЗАО «СК «Феникс» 20000 грн.
Агент з елітної нерухомості, менеджер преміум-сегменту (орен... IZIHouse. Элитная Недвижи... 92400 грн.
Агент з елітної нерухомості, менеджер преміум-сегменту (орен... IZIHouse. Элитная Недвижи... 92400 грн.
????Агент елітної нерухомості, Менеджер з продажу (Оренда-Пр... IZIHouse. Элитная Недвижи... 92000 грн.
Руководитель отдела продаж элитной недвижимости (без привязк... IZIHouse. Элитная Недвижи... 25500 грн.
Агент элитной недвижимости, без привязки к офису IZIHouse. Элитная Недвижи... 92400 грн.
Агент з елітної нерухомості, менеджер преміум-сегменту (орен... IZIHouse. Элитная Недвижи... 92400 грн.
Агент елітної нерухомості, без прив'язки до офісу. IZIHouse. Элитная Недвижи... 92000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: